ua en ru

Підлітки жорстоко побили чоловіка: справа намагаються зам'яти

Підлітки жорстоко побили чоловіка: справа намагаються зам'яти Фото: Побили чоловіка (колаж РБК-Україна)

У Пирятині підлітки напали на чоловіка, який після побиття опинився в комі і переніс декілька операцій

Підлітки побили чоловіка – таких випадків у різних містах України за останній час відбулося вже кілька.

Так, у місті Пирятин Полтавської області підлітки жорстоко побили чоловіка, після чого той опинився в комі. Він переніс кілька операцій на мозку і досі без свідомості. Брат постраждалого каже, що підлітки-нападники живуть звичайним життям, не арештовані і не покарані.

8 березня Сергій Шевченко разом з друзями сидів в одному з кафе Пирятина. До них підійшла група нетверезих хлопців, які почали "діставати", компанію, після чого разом з Сергієм вийшли на вулицю і жорстоко його побили. Нападників було мінімум п'ятеро.

"Вони вивели нас із закладу, щоб "розібратися" і почали бити. Постраждали всі, але дісталося найбільше Сергійкові. Його били по голові, навіть коли він вже був без свідомості", - розповідає Ігор Шевченко, брат постраждалого Ігор Шевченко.

Нападників було як мінімум п'ять, але до відповідальності притягнули лише одного хлопця 1999 року народження. В даний момент він перебуває під домашнім арештом. Решта четверо на волі, і ніякої грошової допомоги сім'ї потерпілого навіть не запропонували.

У той же час жителі Пирятина кажуть, що поліції відомі імена нападників, але їх не озвучують.

Підлітки жорстоко побили чоловіка: справа намагаються зам'ятиФото: Другий зліва - нападник, а другий праворуч - його друг, місцевий поліцейський (facebook.com/vadim.kirpichenko)

Міський голова Пирятина зобов'язався взяти справу під свій контроль, а тим часом самі жителі міста продовжують жити в жаху від того, що сталося і допомагають родині Шевченка самостійно.

Ходять чутки, що "пацанчіки все порішають", пише на своїй сторінці в Facebook друг потерпілого Віктор Кіщак. За його словами, ця ж група молоді не раз брала участь у подібних ситуаціях і приставала до людей.

"Я точно не знаю, який рівень мажорності кожного з гопарів (це все-таки невелике місто). Але вже ходять чутки, що пацанчик" поришають ". На фото: другий зліва -"Арні", другий праворуч - його друг, пирятинський поліцейський", - пише він.

"Поруч - Євген Василенко і пирятинський поліцейський Ігор Порічок, з яким злочинець перебуває в дружніх відносинах. За непідтвердженою інформацією, Сородин консультував нападників, які давали свідчення, щоб вони були однакові", - пише ще один користувач Facebook Вадим Кирпиченко.

На лікування Сергія Потрібно чимало грошей, і родичі просять допомогти.

Номер карти рідного брата Сергія - Ігор Шевченко 4149 4991 1283 8071

Нагадаємо, раніше киянин жорстко побив сусіда через гучну музику.

Також ми повідомляли, що нещодавно у Чернігові старшокласники жорстоко побили школяра.