ua en ru

Викрали родичі: в Харкові розшукують двух маленьких братиків

Викрали родичі: в Харкові розшукують двух маленьких братиків Викрадення дітей у Харкові - батьки підозрюють родичів (колаж РБК-Україна)

Викрадені хлопчики - рідні брати, одному сім років, а другому - три

Про викрадення хлопчиків заявила їх мати в понеділок, 18 березня, в чергову частину Новобаварського ВП ГУНП в Харківській області.

У повідомленні йдеться про те, що родичі з Одеси без дозволу жінки скористались її відсутністю й забрали хлопчиків, семирічного Огли Ейнера Артуровича (2011 року народження) та трирічного Огли Андрія Артуровича (2015 року народження).

Прикмети Ейнера: зріст близько 120 см, худорлявий, волосся темне, очі сірі. На момент зникнення хлопчик був одягнений у сірий спортивний костюм з написом GUCCI та чорні кросівки.

Прикмети Андрія: зріст приблизно 116 см, худорлявої статури, волосся темне, очі карі. На момент зникнення був одягнений в піжаму блакитного кольору та такого ж кольору кросівки.

Викрали родичі: в Харкові розшукують двух маленьких братиків

Викрадення дітей у Харкові - батьки підозрюють родичів (Ейнер - ліворуч, Андрій - праворуч, фото: facebook.com/KharkivRoshukDitey)

Відомо, що викрадачі разом з дітьми можуть пересуватись на авто BMW сірого кольору з номерними знаками іноземної реєстрації.

Всіх, хто має інформацію про можливе місцезнаходження дітей, просять звертатися в поліцію по телефону 102, або 057-370-4-130 (чергова частина Новобаварського ВП ГУ НП в Харківській області), або 063-378-31-81 (Ювенальна превенція).

Раніше ми повідомляли про те, що в Києві другий тиждень розшукують 15-річну Софію Шептицьку, яка має татуювання "no love" на кисті руки.

А також писали про те, що у Харківській області розшукують хлопця, який поїхав на заробітки в Харків і зник.