ua en ru

"Поки жодна людина не повісилась": режисер пригадав Зеленському трагічний випадок через "Сватів"

"Поки жодна людина не повісилась": режисер пригадав Зеленському трагічний випадок через "Сватів" Кадр із серіалу "Свати"

Інцидент стався на початковому етапі зйомок серіалу

Коли знімався перший епізод "Сватів", трапилася трагедія - повісився оператор Юрій Казаков. Про це розповів режисер Іван Сауткін, коментуючи заяву Володимира Зеленського на своїй сторінці в Facebook.

"Ніколи не міг подумати, що стану поширювати відео з Зеленським, але тут справа виняткове. Закінчує свою полум'яну промову народний улюбленець словами: "від "Сватів" поки жодна людина не повісилась". Думаю, ця фраза вирвалася в нього випадково, тому, що він просто забув, з чого починався цей серіал..." - написав режисер.

"Поки жодна людина не повісилась": режисер пригадав Зеленському трагічний випадок через "Сватів"

Скріншот поста (facebook.com/ivan.sautkin)

"А починався він з того, що мій друг, оператор Юра Казаков, якого багато хто з вас добре знали і любили, як раз повісився, після того, як продюсер на ім'я Тарас Гавриляк і адміністративна група першої серії "Сватів", де Юра був оператором постановник, вирішили звинуватити його в перевитраті за техніку і кинути на гонорар", - розповів Сауткин.

До речі, Зеленський зробив нове емоційне відеозвернення з приводу жорсткої критики на адресу артиста і "Кварталу 95" після першого відео на тему діяльності СБУ і можливої ​​заборони серіалу "Свати" в Україні.

Він подякував українцям за підтримку і звернувся до "тим роботам", "великим блогерам" і колишнім журналістам.

"Слухайте, ви ж люди нормальні, а не собаки! Що ж вам дали команду "фас", і ви побігли. Згадайте, хто ви є насправді, свій внутрішній світ. Хоч подивіться туди і загляньте хоч в серце, якщо воно є, хоч на пару секунд", - зазначив лідер" Кварталу 95".