В Полтавській області агресивна вчителька напала на школяра (відео)

В Полтавській області агресивна вчителька напала на школяра (відео)
Колаж РБК-Україна

Тепер дитина боїться ходити в школу

В Полтавській області учні та їх батьки звинувачують вчительку в жорстокому ставленні до дітей. Про це передає місцеве видання kolo.news.

Вчительку математики Тетяну Шелег з Лубенського району діти, батьки та вчителі стали звинувачувати в насиллі. Нещодавно вона напала на хлопчика-четвертокласника, трясучи його за рюкзак, коли той сідав до шкільного автобуса. Відтоді дитина боїться ходити в школу, а батько написав скаргу на педагога.

Сама педагог лягла в лікарню і спілкуватись з журналістами не захотіла.

"Це "унікальна" вчителька. Рік пройшов, відколи на неї були скарги з такого ж приводу, нібито було насилля над дитиною. Прокуратура стала займатись цією справою, але люди сказали, що нічого не бачили. Що робить тоді прокуратура? Закриває справу. А що нам тоді було робити? Якісь стягнення дисциплінарні, але ж на підставі чого, якщо ніхто нічого не бачив? Ми можемо догану винести або звільнити з роботи, якщо є такий факт", - говорить Сергій Бондаренко, голова місцевої сільської ради.

Повідомляється, що дехто з батьків переводить синів та доньок у школи сусідніх сіл саме через те, аби не вчила їх Тетяна Шелег.

Місцеві жителі розповіли, що агресивна вчителька неадекватно поводиться не лише по відношенню щодо дітей, але й до односельчан. Випускники школи теж не кращої думки про вчительку математики.

29 грудня у школі відбулося засідання представників відділу освіти. Протягом 10 днів обіцяють дати відповідь батьку дитини на скаргу щодо насилля вчительки над його сином.

Відео: Скандал в школі (youtube.com/Міська телекомпанія Лубни)

Нагадаємо, що школярка з Черкаської області відреставрувала та розписала дві зупинки (фото).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся