ua en ru

З соплями до школи можна: Супрун приголомшила новою заявою

З соплями до школи можна: Супрун приголомшила новою заявою Колаж РБК-Україна

Не варто забувати проконсультуватися у лікаря

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка раніше розповіла, чим можна замінити щоденні пробіжки, стверджує, що хвороба в дитини не є вагомою причиною, щоб не ходити до школи. Відповідний пост опублікований у Facebook.

"За рекомендаціями Американської Академії Педіатрії, нежить або кашель, який триває після перенесеної хвороби, не є перешкодою для відвідування садка або школи", - написала Супрун.

Однак є певні умови, на які варто звернути увагу. По-перше, температура повинна бути менше 38 градусів. А, по-друге, дитина має добре себе почувати.

Пускати дитину до навчального закладу не рекомендується в тому випадку, якщо вона втомлюється, потребує уві сні, перебуває в поганому настрої, плаче або веде себе неактивно.

"Надійний захист від грипу дають щеплення. Американська Академія Педіатрії наполягає на вакцинації проти грипу дітей старше 6 місяців. При відсутності протипоказань таке щеплення треба робити дітям щорічно", - стверджує експерт.

З соплями до школи можна: Супрун приголомшила новою заявою

Фото: (facebook.com/ulanasuprun)

Також Супрун зазначає, що, якщо ви не впевнені, чи варто вести дитину до навчального закладу, то необхідно проконсультуватися з лікарем, який напевно допоможе в даному питанні.

Раніше ми писали про те, що Супрун розповіла, до чого призводить дефіцит йоду в організмі.

А також розповідали про те, що Супрун назвала напої, якими можна запивати ліки.