ua en ru

Допоможіть знайти: під Києвом зник 17-річний хлопець (фото)

Допоможіть знайти: під Києвом зник 17-річний хлопець (фото) Розшук неповнолітнього хлопця під Києвом (коллаж РБК-Україна)

Усіх, кто має інформацію щодо можливого місцеперебування хлопця, просять звертатися в поліцію

У місті Богуслав Київської області розшукують неповнолітнього Дьоміна Владислава Юрійовича (17 років), який 25 лютого близько 11:30 залишив територію Київського обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Оберіг", що знаходиться за адресою вулиця 40-річчя Перемоги, 8.

До цього часу його місцезнаходження невідоме. В розшук хлопця оголосило ГУНП Київської області.

Прикмети Владислава: на вигляд 17-18 років, зріст 180 см, худорлявої статури. Обличчя овальне, очі сіро-блакитні, волосся меліроване, світле, кучеряве, середньої довжини. На правій щоці під оком має татуювання із зображенням серця та на зап'ясті правої руки у вигляді напису "ПОЛЯ".

Допоможіть знайти: під Києвом зник 17-річний хлопець (фото)

Розшук неповнолітнього хлопця під Києвом (фото: facebook.com/kyiv.region.rozisk.deti)

Був одягнений в чорну (з іншого боку камуфляжна) двосторонню текстильну куртку, чорні штани, кросівки чорного кольору.

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження хлопця просять телефонувати на гарячу лінію "102" або (04561) 5-13-41 (чергова частина Богуславського відділення поліції).

До слова, під Харковом пропав 18-річний хлопець, який відправився в обласний центр на заробітки.

Раніше ми писали про те, що у Вінниці поліція розшукала 11-річного хлопчика, Микиту Іванова, який ночував у покинутому автомобілі через сварку з батьками.