ua en ru

Пішла на співбесіду, а потрапила в рабство: деталі інциденту

Пішла на співбесіду, а потрапила в рабство: деталі інциденту Колаж РБК-Україна

Ґвалтівник вимагав від своєї жертви гроші за мовчання

Молода дівчина з Київської області поїхала на співбесіду до потенційного роботодавця, але потрапила в сексуальне рабство. Злочинець знімав всі дії на мобільний телефон, а потім став дівчину шантажувати. Подробиці повідомляє видання "Факти".

21-річна мешканка Київської області розмістила оголошення про пошук роботи на одному з інформаційних сайтів. Це оголошення побачив 47-річний житель Баришівського району. Він подзвонив дівчині і запросив на співбесіду, сказавши, що йому потрібна хатня робітниця.

Коли дівчина приїхала до свого потенційного роботодавця, то виявила, що він п'яний. Однак вона увійшла в будинок. Там він спочатку почав вимагати від неї сексуальних утіх, а потім, коли жертва спробувала втекти, зв'язав її і побив.

Протягом доби він бив дівчину і ґвалтував її природними і неприродними способами. Все, що відбувалося, він знімав на камеру мобільного телефону. На наступний день він погодився відпустити її, але з умовою, що вона принесе йому дві тисячі доларів за те, аби він не публікував відео в інтернеті. Дівчина погодилася і як тільки насильник випустив її на волю – кинулася в поліцію.

З'ясувалося, що 47-річний чоловік вже був раніше судимий. Його заарештували й висунули підозру у викраденні, незаконному позбавленні волі, задоволення статевої пристрасті неприродним способом і здирництві.

Також слідство встановило, що підозрюваний сам розміщував в інтернеті оголошення про набір персоналу, а це означає, що жертва могла бути не одна.

Після ретельного розслідування, справу було передано до суду. Чоловік свою провину так і не визнав, але доказів, які були зібрані, виявилося достатньо для винесення обвинувального вироку.

Баришівський суд засудив обвинуваченого до 8 років позбавлення волі, але вирок на даний момент у силу не вступив, оскільки захист збирається подавати апеляцію.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що під Рівне напав на школярку серійний ґвалтівник-педофіл.

А також розповідали про те, що у Сумах неадекватний підліток жорстоко поглумився над дівчиною.