ua en ru

Пожежа в одеській "Вікторії": експерти зробили несподіваний висновок про причини трагедії

Пожежа в одеській "Вікторії": експерти зробили несподіваний висновок про причини трагедії Фото: Пожежа в таборі "Вікторія" в Одесі (Колаж РБК-Україна)

Стало відомо, що призвело до смерті трьох дівчаток в дитячому таборі

Опубліковано висновок щодо технічної причини виникнення пожежі в одеському таборі "Вікторія", в якому 15 вересня загинули діти. Найбільш імовірною причиною трагедії названий аварійний режим роботи побутового кип'ятильника, підключеного до мережі і залишеного без нагляду. Про це повідомляє місцеве видання "Таймер", у розпорядженні якого виявилися знімки експертизи.

До таких висновків прийшли експерти з дослідно–випробувальної лабораторії ДСНС України в Одеській області, документ підписаний підполковником служби цивільного захисту Панкратовым.

Пожежа в одеській "Вікторії": експерти зробили несподіваний висновок про причини трагедії

Фото: Висновки експертизи (timer-odessa.net)

Пожежа в одеській "Вікторії": експерти зробили несподіваний висновок про причини трагедії

Фото: Висновки експертизи (timer-odessa.net)

Виявилося, що пожежа почалася в житловому приміщенні кімнати № 4 на першому поверсі корпусу № 5, в тому місці, де стояла тумбочка. В кімнаті жила художній керівник танцювального ансамблю "Адель" Тетяна Єгорова.

Відзначимо, що 2 листопада, в Одеській облдержадміністрації відбулося друге засідання тимчасової комісії з вивчення обставин пожежі у таборі "Вікторія". Головою виступив заступник голови ОДА Олександр Терещук.

Заступник начальника відділу процесуального керівництва прокуратури Одеської області Олег Хорсуненко розповів про хід розслідування. Прокуратура проводить розслідування за двома виробництвам. Зокрема, за ознаками ч. 2 ст. 270 КК "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки".

Наголошується, що для розслідування трагедії слідству важливі результати двох експертиз: пожежно-технічну і будівельно-технічну. Результати очікувалися у жовтні, але для проведення цих експертиз знадобилися додаткові документи, і тепер результати очікуються в листопаді. "Зараз нас цікавлять причини та осередок займання. У понеділок завезли до Києва додаткові відео і фото, необхідні експертів для встановлення результатів", - зазначив слідчий.

Нагадаємо, 15 вересня в Одесі горів муніципальний дитячий оздоровчо-спортивний табір "Вікторія" на вулиці Дача Ковалевського. В результаті пожежі загинули три дівчинки.

Також в Одесі попрощалися з дітьми, загиблими у пожежі табору "Вікторія".