ua en ru

Притула не стримав сліз: 10-річна чемпіонка світу зібрала для ЗСУ гроші, які виграла в шашки

Притула не стримав сліз: 10-річна чемпіонка світу зібрала для ЗСУ гроші, які виграла в шашки Українка грою в шахи зібрали гроші для ЗСУ (колаж РБК-Україна)

Чемпіонка світу з шашок серед дівчат Валерія Єжова передала у благодійний фонд Сергія Притули 21 000 грн, які зібрала, граючи у шашки на вулиці в Києві.

Про це повідомив Сергія Притула у Facebook.

Дівчина грала з усіма охочими на вулиці в шахи. Гра відбувалась, якщо гравці платили благодійний внесок. Таким чином Валерія за кілька тижнів назбирала 21 000 грн.

Усю суму дівчинка особисто передала Сергію Притулі на потребу Збройних сил України.

"Валерія - чемпіонка світу з шашок. І спонсор нашого фонду +21 000 грн в скарбничку. Лисий ботокс здохне і так і не зрозуміє, чому програв. А тому, що наш народ з такими дітьми перемогти неможливо!" - написав Сергій Притула.

Притула не стримав сліз: 10-річна чемпіонка світу зібрала для ЗСУ гроші, які виграла в шашкиПритула не стримав сліз: 10-річна чемпіонка світу зібрала для ЗСУ гроші, які виграла в шашкиПритула не стримав сліз: 10-річна чемпіонка світу зібрала для ЗСУ гроші, які виграла в шашкиПритула не стримав сліз: 10-річна чемпіонка світу зібрала для ЗСУ гроші, які виграла в шашкиПритула не стримав сліз: 10-річна чемпіонка світу зібрала для ЗСУ гроші, які виграла в шашки

10-річна чемпіонка світу з шашок передала Притулі 21 тисячу гривень для ЗСУ (facebook.com/Любов Квітка-Єжова)