ua en ru

ПриватБанк підготував сюрприз для українців

ПриватБанк підготував сюрприз для українців Фото: колаж РБК-Україна

Переказ в Україну від TransferGo зараховується на картку ПриватБанку без комісії

ПриватБанк та глобальний онлайн-сервіс TransferGo запустили безкоштовні грошові перекази в Україну з 35 країн світу. Зазначається, що до 31 травня для нових клієнтів сервісу діятимуть пільгові умови переказів.

Перекази в Україну від TransferGo зараховується на картку Приватбанку, комісія за зарахування коштів відсутня.

Щоб безкоштовно відправити переказ коштів до нашої країни потрібно скористатися промокодом PRIVATFREE, за яким всі варіанти доставки засобів в Україні (зараз, сьогодні або завтра) будуть безкоштовні.

Також у прес-службі банку повідомили, що для клієнтів, які вже користуються сервісом, спільно з VISA і Mastercard буде проведено розіграш 2 Apple Watch 4 і інших корисних подарунків. Щоб прийняти участь у розіграші, користувачам сервісу треба буде зробити переклад на будь-яку суму до кінця травня.

Нагадаємо, сервіс TransferGo забезпечує міжнародні грошові перекази в режимі реального часу.

Переказ можна здійснити на сайті або в мобільному додатку TransferGo.

Як повідомлялося раніше, українці можуть розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії за допомогою інтернет-банкінгу "Приват24". При цьому дану інформацію також можна отримати на сайті Пенсійного фонду через "Портал електронних послуг".

Також ми писали про те, що 7 лютого ПриватБанк запустив послугу обміну валют в Приват24 і у всіх терміналах самообслуговування України. Відтепер для того, щоб купувати і продавати євро і долари онлайн, потрібно всього лише встановити відповідний додаток.

Нагадаємо, що новий закон "Про валюту і валютні операції" скасовує низку обмежень для бізнесу і населення.