ru ua

Професор Лебединський: "Сподіваюся, знищення гнилої російської влади пройде без участі бідного зомбованого населення"

Професор Лебединський: "Сподіваюся, знищення гнилої російської влади пройде без участі бідного зомбованого населення" Фото: Олексій "Професор" Лебединський (скріншот відео Youtube-каналу Апостроф)

Про українські творчі проекти, російську пропаганду і майбутні президентські вибори в РФ - в інтерв'ю для Styler

Відомий російський музикант і композитор Професор Лебединський – частий гість у Києві. Тут він знімає кліпи, бере участь у багатьох творчих проектах. Днями він взяв участь у концерті-записі шоу "Вечірнього Кварталу". У перервах між зйомками Styler вдалося поговорити з Олексієм Лебединським.

Легендарний артист розповів нам, чому вирішив організувати масштабний фестиваль саме в Києві. Також він поділився своєю думкою про те, чи має Україна шанси стати процвітаючою державою і чому найближчі президентські вибори в Росії можуть бути самими чесними і прозорими.

"Це мій обов'язок – зробити так, щоб Україні було краще"

Зараз в Україні Олексій Лебединський бере участь у запису ряду теле - і радіопрограм. Але під час ефірів про політику говорити не дуже хочеться.

“З політикою все виявилося набагато складніше, ніж мені раніше здавалося. Тому я хотів би говорити про культуру. В Україні та за її межами я займаюся творчістю. Ось в наступному році буду робити два величезних фестивалі. Якщо все встигнемо підготувати так, як хочемо, то вони пройдуть влітку і восени 2018 року у столиці України", - розповідає Олексій.

За словами Лебединського, обидва фестивалі будуть повністю присвячені Києву та Україні.

alt

Фото: "Ми, громадяни російської федерації, дозволили прийти до влади в нашій країні кінченим виродкам" - Олексій Лебединський (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

“Ми проведемо дуже серйозну роботу, і дай бог нам все це встигнути зробити. Фестивалів такого нетипового формату в Україні, так і в інших країнах, ще не було. Це подія з'єднає три мистецтва в одному: фотографію, живопис і музику. Знамениті фотографи з різних країн приїдуть робити фото Києва. Також буде відібрано двадцять картин, присвячених місту. Буде відібрано двадцять один український музичний колектив, включаючи симфонічні оркестри, хори, рок-музикантів, джаз та ф'южн-гурти, класику, солістів і ді-джеїв - все найсмачніше, що в Україні є! Їх відберуть для озвучування слайд-шоу з фото і картин про Київ", - каже Лебединський.

За його словами, ідея створити такий фестиваль з'явилася у нього ще п'ятнадцять років тому. І ось зараз він зрозумів: першим майданчиком для цієї події буде не Майамі, як він задумав близько року тому, а саме Київ.

“Я дуже вболіваю за Україну. І вважаю, що така подія має відбутися саме тут. Це мій обов'язок – зробити так, щоб Україні було краще. Адже ми, громадяни Російської Федерації, дозволили прийти до влади в нашій країні кінченим виродкам", - підкреслює він.

"Причина наших усіляких лих і поганого настрою – це щоденне спілкування з гон**нами"

Зараз професор Лебединський продовжує знімати кліпи і писати пісні.

“Пишу як лірику, так і пісні з матюками. На одну з таких нецензурних пісень ми зняли кліп у Києві на Троєщині. Скоро я його представлю публіці. Думаю, це буде через пару тижнів", - пояснює артист.

"Окремої презентації не буде, адже назву "Пи***ць – це я" - навряд чи будуть багато де друкувати! Тому кліп презентується сам по собі. Покажу його своїм підписникам у Фейсбуці – найдорожчим мені людям, з якими я спілкуюся, які мене підтримують. І, як виявилося, яких підтримую і я. Мені дуже приємно спілкуватися з тими, хто мені близький і дорогий. Оскільки причина наших усіляких лих і поганого настрою – це щоденне спілкування з гон**нами. Таке спілкування потрібно скоротити до мінімуму! Я все життя домагався кількох розкошів: не ходити з 9 до 5 на роботу – раз, не їздити в громадському транспорті – два, і мати справу тільки з улюбленими і приємними мені людьми - три. Але до цього я пройшов великий і складний шлях. Вважаю, що я заслужив ці три розкоші великою працею. Це не підносилося мені на блюдечку з блакитною облямівкою", - говорить Лебединський.

"У України шансів стати цивілізованою державою у сто разів більше, ніж у Росії"

Професор Лебединський вважає: те, що кожен росіянин так чи інакше сприяв приходу до влади нинішнього президента Росії – далеко не перебільшення.

Відео: Професор Лебединський - "Я убью тебя, лодочник" (Youtube-канал Олексія Лебединського)

“Сприяли ми всі! Всі громадяни Російської Федерації, прямо або побічно, вплинули на те, щоб ці гади з'явилися у владі. Ми всі в цьому так чи інакше винні. Скрізь у світі кожна людина хоче спокійно жити, хоче спокійно працювати, і їй не важливо, як звуть прем'єр-міністра. Так відбувається у всіх цивілізованих країнах: у державі, де все добре, не знають імен правителів і чиновників. Але ось там, де все погано, знають всі імена! Зараз навіть в Америці не все добре. Був період, коли і в США обирали з "гі***на" і "гі***на", - говорить Лебединський.

За його словами, під час приїздів в Україну він переконався, що політична ситуація тут теж непроста.

“Все набагато складніше, ніж мені здавалося з Америки. Тому я утримаюся від деяких характеристик. Можу лише висловити деякі побажання. Мені дуже хочеться сподіватися на краще, і ця надія повинна жити в людях завжди. Я зрозумів, що у України шансів стати цивілізованою державою у сто разів більше, ніж у Росії. Це мені дуже добре бачиться з боку. При дивовижній складності ситуації, у українців є волелюбність! Так, в Україні існує далеко не одна дезінфоруюча сила, що керує державою. Але все одно у України більше шансів прийти до нормальної, законної і процвітаючої держави. Я в цьому впевнений", - ділиться своєю думкою артист.

"Якби не Майдан, то все було б набагато гірше!"

Лебединський зауважує, що далеко не всі люди в Україні задоволені владою. Але при цьому їм варто пам'ятати, що все могло б бути набагато гірше, вважає артист.

alt

Фото: "У України більше шансів прийти до нормального, законному і процвітаючої держави. Я в цьому впевнений" - Олексій Лебединський (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

"Якби не Майдан, все було б набагато гірше! Адже все йшло до того, що країна могла перетворитися щось подібне до Росії. Був цар Янукович, а всі інші – холопи. На щастя, зараз різних політичних сил багато. І в Україні є достатньо людей з головою на плечах, щоб домовитися навіть при діаметрально протилежних погляди на багато речей. Це вселяє велику надію. Не дивлячись на те, що далеко не всім подобається теперішня влада, українці тепер прекрасно розуміють: кожен може вийти на вулицю і цю владу змінити. На відміну від Росії. І це ключовий момент!", - підкреслює музикант.

У Росії багато людей піддаються пропаганді, але в той же час всі розумні люди, які живуть на пострадянському просторі, прекрасно розуміють стан речей у своїй країні", - говорить він.

“Розуміють у Казахстані, розуміють в Росії, в Прибалтиці. Розумна людина завжди бачить, що темне, що сіре, а що – світло-сіра. Як правило, нікому нічого пояснювати не треба. Але завжди знайдуться люди, які не розуміють, що їх тр***ють в дупу. А при цьому їм кажуть, що все у них добре. Боротися за мудаків, які так думають, я не хочу! Моє глобальне людинолюбство закінчилося", - додає Лебединський.

У той же час "оброблених" кремлівською пропагандою в Росії не так багато, як хтось схильний собі уявляти, додає артист.

Відео: Професор Лебединський - "Ватники" (Youtube-канал Олексія Лебединського)

“Так, під впливом пропаганди їх число якийсь час зростало. Зараз всі слабкі голови, заздалегідь просочені телевізором, будуть у черговий раз голосувати за Путіна. Але це будуть найчесніші вибори в Росії! І можна буде перемогти абсолютно прозоро, без будь-яких фальсифікацій. Адже це буде щира підтримка. А все тому, що чотири з гаком роки зрушування мізків з телевізора не проходить даром", - каже він.

Тому, за словами артиста, в Росії є приблизно 55-60% тих, хто не хочуть або не можуть шукати альтернативну інформацію.

"Ось уявіть: жінка живе в російській глибинці, працює в ательє – кожен день шиє одяг. Вона приходить додому, хоче побачити дітей, кішку або собаку. Вона хоче провести вечір в спокої. Жінка вмикає телевізор і бачить брехню. Але вона відпрацювала виснажливий день за мізерну зарплату і не хоче думати, що її при цьому ще й на кожному кроці обманюють. Вона хоче отримувати радість від життя. Адже це властивість будь-якої нормальної людини! Їй хочеться просто жити, а не шукати інформацію про те, хто правий, а хто – ні. Якщо при цьому їй говорити: "Ось ви мені пошили костюм, а я ще хочу вам сказати, що насправді ніяких фашистів в Україні немає". Вона відповість: “Слухайте, дайте мені відпочити! Мені і так важко жити". І її неможливо засуджувати! Адже неможливо пробудити абсолютну суспільну свідомість", - каже Лебединський.

Всі люди – різні, і більшість абсолютно не схильні заглиблюватися в глобальні питання, "поки їх не вдарить палицею".

"І поки не почнуть саджати їх сусідів, багато хто навіть не подумає, що наступна машина може приїхати саме за ними. Така вже людська природа. Ми не маємо права вимагати від людини більше, ніж вона може", - говорить Олексій Лебединський.

alt

Фото: "В Росії просто є приблизно 55-60% тих, хто не хочуть або не можуть шукати альтернативну інформацію" - Олексій Лебединський (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Чи зміняться погляди росіян у найближчі роки? Лебединський впевнений: це може статися лише тоді, коли це безпосередньо торкнеться добробуту людей.

“В Росії насправді дуже багато ресурсів, щоб триматися на ковбасі і горілці. Цього вистачить, щоб прогодувати державу ще довгі роки. Але от скільки людей захочуть жити таким життям? На жаль, мені здається, більшість. Багато занадто сильно звикли до совкового рабства. І у підсумку ми маємо величезну 140-мільйонну йо***ту державу, небезпечну для всього світу. Бездіяльність громадян буде тільки погіршувати ситуацію. І поки не знищать ту верхівку гнилья, ситуація залишається небезпечною. Я сподіваюся, що світ об'єднається і зробить для цього якісь кроки. І сподіваюся, що знищення гнилої російської влади пройде без участі бідного зомбованого російського населення. Це єдина надія. Адже всі знають: домовлятися з цією владою – марно", - підводить підсумок артист.