ua en ru

Психологічна катастрофа: українцям розповіли, як підтримати Павла Гриба

Психологічна катастрофа: українцям розповіли, як підтримати Павла Гриба Фото: колаж РБК-Україна

У Павла Гриба маєть бути вирішальні засідання у суді 21 березня і 22 березня

У політв'язня Павла Гриба до проблем зі здоров'ям додалися стан глибокої депресії та відчуття безнадійності і покинутості. Про це повідомив відомий політик Тарас Чорновіл із посиланням на розповідь мами в'язня Кремля. На своїй сторінці у Facebook він додав, що величезна психологічна катастрофа може призвести до фатальних наслідків.

Екс-нардеп наголосив, що стан у Павла жахливий, і навіть його тюремники не уявляють, як він зможе пережити етапування.

"Він же не боєць, не пасіонарій. Хлопчина навіть і думки не допускав, щоб їхати у ворожий рашистан. Його виманили у здавалося б, безпечну Білорусь і звідти викрали та зараз фізично й морально знищують. Він не був до цього ні морально, ні фізично готовим", - йдеться у публікації.

Чорновіл розповів, що зараз до Павла не приходить "абсолютно ніхто".

"Я це все пишу не для того, щоб вичавити з когось сльозу. У Павла Гриба повинен бути якийсь вирішальний суду в найближчі дні: 21 березня об 11.00 та 22 березня о 10.00. Буде проходити в Північнокавказькому окружному військовому суді", - написав політик.

Він додав, що мама Павла вже в Ростові (РФ), батько теж поїхав.

"А на всяк випадок, в Києві знаходиться сестра Ольга, яка теж може все пояснити і зв'язатися. Звісно, тут не буду вивішувати їхніх телефонів. Але якщо хтось із зацікавлених ЗМІ зверенться, неодмінно продиктую (тільки для контактів, а не для публікації!)", - повідомив Чорновіл.

Також він додав, що "тут справа не про політику".

"Хлопець занепадає й гине не лише від хвороб та неволі, але й від почуття покинутості й безнадії", - написав колишній депутат.

Як повідомлялося раніше, нещодавно вивезений в РФ і звинувачений у тероризмі українець Павло Гриб написав дівчині листа, в якому попросив надіслати йому речі і продукти.

Також ми писали про те, що український омбудсмен Людмила Денисова під час виступу на 40-й сесії Ради ООН з прав людини заявила, що політв'язні Кремля Едем Бекіров та Павло Гриб "знаходиться у вкрай важкому стані".