ua en ru

Подорож по Європі: в Україні ввели несподіване заохочення для двірників

Подорож по Європі: в Україні ввели несподіване заохочення для двірників Двірник зі Львова отримав путівку по Європі (ілюстративне фото: РБК-Україна/Віталій Носач)

Двірник зі Львова несподівано отримав путівку по Європі за сумлінну працю

Двірник зі Львова отримав путівку по Європі завдяки сумлінній і довгій праці. Володимир Катинський більше 10 років працює на благо порядку. Вдячні жителі своїми голосами привели його до перемоги на конкурсі, який влаштувала мерія і виграв путівку європейським столицям, розповідає "Сегодня".

Шість ранку, а Володимир Катинський вже закінчує замітати свою територію. Впорався і з прибиранням під'їздів. Відповідає за чистоту відразу в трьох. Він працює двірником 12 років. Вийшов на пенсію і підмінив дружину, якій на роботу в Жеку більше не вистачало сил. Про міський конкурс на звання кращого прибиральника почув від мешканців. За хорошу роботу – вони зареєстрували кандидатом Володимира.

"Мешканці мене... запитайте у будь-якого, хто буде виходити, поважають. Жінка підходить і говорить, я вас подала, буде конкурс. Я кажу про-о-о, воно мені треба", – жартує кращий двірник Львова-2019 Володимир Катинський.

Обирали кращого двірника Львова в соцмережах – по висунутим претендентам голосували на сторінці "Гарячої лінії міста".

"Це абсолютно народний конкурс на всі 100 відсотків. Люди спочатку вибирали кандидатури, а потім голосували за них", – розповідає головний спеціаліст відділу "Гаряча лінія міста" Андрій Толстой.

За перемоги Володимира відчайдушно боролися. Біля під'їздів навіть інструкції розклеїли – як підтримати улюбленого кандидата.

У фінал конкурсу вийшли шість осіб. З них найбільше голосів саме за Володимира – 64. Йому і вручили головний приз – вікенд у Кракові, Празі, Відні та Будапешті. Переможець за кордоном ніколи не був. Тому неабияк збентежений.

"Так куди на старості років... У мене ще немає паспорта, але це пусте", – говорить Володимир Катинський.

Такий конкурс у Львові проводять вдруге.

Кращий двірник у Львові (відео: youtube.com)

Нагадаємо, що через погану роботу двірників у Києві чоловік загинув, послизнувшись біля будинку.

Також ми писали, що у Львові двірник замучив голуба на очах у дітей.