ua en ru

Путін з'їсть його, як плитку шоколаду: The Economist написав про трагікомедії Зеленського

Путін з'їсть його, як плитку шоколаду: The Economist написав про трагікомедії Зеленського Фото: РБК-Україна

Зеленський викликав інтерес у відомого західного видання

Володимир Зеленський виявився в цікавій ситуації. Справа в тому, що Зеленський налякав дипломатів у різних країнах своєї "непідготовленістю". Про це повідомляє авторитетне видання The Economist.

"Західних дипломатів лякає його непідготовленість. Багато хто побоюється, що Володимир Путін з'їсть його ніби плитку шоколаду виробництва Петра Порошенка", - наголошується в статті.

Також в публікації "The Economist" під заголовком "Трагікомедія", в якій автори розглядають феномен популярності кандидата в президенти Володимира Зеленського, посилаючись на думку українського політолога Володимира Фесенка, роблять висновки про те, що люди таким чином мають намір "показати владі середній палець", роль якого відіграє комік.

"Буде не до сміху, якщо українці прокинуться 1 квітня і не повірять результатам першого туру", - резюмує Economist.

Видання зазначає, що у випадку гіпотетичної перемоги, ніхто не знає, що кандидат у президенти Володимир Зеленський буде робити далі. На думку видання, проблема криється в загальних фразах артиста студії "Квартал 95" про збереження курсу на євроінтеграцію, поліпшення інвестиційного клімату та припинення війни на Донбасі.

Нагадаємо, що Світові ЗМІ оцінили шанси Зеленського на виборах президента.

Раніше повідомлялося про те, що Соціологи оприлюднили рейтинг кандидатів у президенти.