Розстріли шокували всіх: учасник Майдану емоційно звернувся до українців

Вівторок 19 лютого 2019 13:23
Розстріли шокували всіх: учасник Майдану емоційно звернувся до українців
Фото: Річниця розстрілів на Майдані (РБК-Україна)

Лікар і волонтер згадав трагічні події Революції Гідності

Наприкінці лютого Україна згадує героїв, які загинули під час Революції Гідності п'ять років тому.

Кардіохірург і волонтер Назар Озерянський – активний учасник Революції Гідності. На прохання Styler він згадує трагічні події – розстріли протестувальників наприкінці лютого 2014 року й нагадує про те, як ці події змінили мислення мільйонів людей.

"Розстріли на Майдані шокували Україні і увесь цивілізований світ. Шокувало те, що люди по своїй добрій волі йшли проти вогнепальної зброї, бачачи, як вмирають їхні побратими, і коли це побачили мільйони людей по всьому світу, то це перевернуло свідомість розумних людей", - згадує лікар.

За його словами, ці трагічні події привернули також надзвичайну увагу до подій в Україні, до слова "Україна" загалом.

Розстріли шокували всіх: учасник Майдану емоційно звернувся до українцівФото: Лікар і учасник Майдану Назар Озерянський (video.rbc.ua)

"Світ нарешті побачив, що Україна – це окрема країна, яка хоче розвиватися так, як хоче сама, без вказівок зовні", - каже він.

Ці події кардинально змінили свідомість людей, додає лікар.

"Люди стояли на Майдані і бачили, як прямо там, біля їхнього лівого і правого плеча вмирають побратими, але все одно йшли далі. І коли інші люди побачили це у стрічках нових, у соцмережах і на телеекрані, то велика частина з них вже не змогла дивитися на світ так, як дивилася раніше. Це створило революцію у свідомості назавжди. І як результат – з'явилася вірусна ідея свободи і оберігання гідності – своєї особистої та національної. Це дало результат у вигляді глобальної зміни курсу всієї країни. Навіть інші країни це спонукало до дій у напрямку реалізації своїх цінностей", - підкреслює Назар Озерянський.

Радикальне хірургічне лікування суспільства – саме так описує ідею Майдану кардіохірург, активний учасник протестів під час Революції Гідності.

Раніше ми писали про те, як лікарі-волонтери обстежують пацієнтів прямо біля лінії фронту на Донбасі.

Відео: День Гідності та Свободи (video.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся