Регулярно з'являються синці: у приватній школі дітей вчать силою (фото)

Регулярно з'являються синці: у приватній школі дітей вчать силою (фото)
Фото: pixabay.com

Приватна школа розташована в Кадорі на Архітекторській

В Одесі у приватній школі раннього розвитку "Мрія Скул" застосовується насильство. Про це розповіла одна з матерів учнів в співтоваристві "Батьки SOS" у Facebook.

Жінка розповіла, що після занять забирала дитину зі школи, якого заздалегідь їй вивели в коридор вже одягненого в шапці і куртці. Пізніше вона зрозуміла чому.

В машині було жарко і жінка зняла шапку з дитини і побачила, що у нього повністю синє вухо. Спочатку вона подумала, що у дітей було малювання і хлопчик забруднився фарбою, але коли вона почала відтирати рукою вухо, то прийшла в жах від того, що це були синці. При цьому друге вухо хлопчика було такого ж кольору.

Регулярно з'являються синці: у приватній школі дітей вчать силою (фото)

Фото: Facebook/Батька SOS

Як виявилося, на уроці йоги, хто не хотів займатися, того чекало ось таке покарання.

"Батьки будьте пильні і не попадіться на мою вудку, я думала, що це дорога, престижна школа і навіть в кошмарному сні не могла таке припустити", - написала жінка.

У свою чергу, керівництво школи намагалося їй довести, що це масаж вух. А значить, що вони підтримують цю тактику виховання. За її словами, в цей день разом з дитиною жінки постраждали ще двоє дітей, а до цього за два тижні ще одна дитина.

Інструктор з йоги пояснила ситуацію.

Регулярно з'являються синці: у приватній школі дітей вчать силою (фото)

Фото: Facebook/Батька SOS

Користувачі мережі шоковані таким випадком.

"Масаж вух? А адміністрація і педагоги на собі цю практику відпрацювали? Шокована", - прокоментувала Наталія Симинько.

"Взагалі-то в таких випадках не постять в інтернеті писати треба, а заяву в поліцію", - написала Тетяна Ковальська.

"Нам так 174 садку синові залишали синці і всі вигороджують один одного. Дитина не вилася на крики вихователя і сховалася під стіл, а та орала і потім за вуха його витягала з-під столу", - розповіла Тетяна Чебан.

"Сама дитина говорить? У мене дочка відразу, коли я тільки входжу в клас починає все розповідати, хто і чому її образив і що вчитель її сварив. Розбираюся відразу і на місці. Що сталося і чому так сталося", - зазначила Лілія Вогняна.

"Середньовіччя, методи звідти. Не включився в роботу і не включився. 80% дітей включаються, у решти різні причини не включення - втома, настрою немає. Деякі педагоги фанатично вболівають за результат, але це їх проблеми. Головне мотивувати дитину, зацікавити. У деяких це швидко не виходить, ось і перегинають палицю", - написала Яна Савранская.

"Однозначно в суд, об'єднуйтеся з іншими батьками і колективний позов", - прокоментувала Антоніна Козак.

Нагадаємо, що в Києві розгорівся гучний скандал через те, що сектанти ходять по школах і проводять дітям лекції.

Раніше повідомлялося про те, що батькам загрожує штраф за невиконання батьківських обов'язків через те, що їх 11-річний син ночував в покинутому авто.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся