Ретроградний Меркурій настає: що не варто робити українцям в березні

Ретроградний Меркурій настає: що не варто робити українцям в березні
Колаж РБК-Україна

Чим Ретроградний Меркурій небезпечний для жителів планети

Ретроградний Меркурій відвідає нашу планету в 2019 році три рази і найближчий складний період випадає на березень місяць, з 5-го по 28-ме березня. Про те, що не варто робити в цей період і як убезпечити себе від негативного впливу, розповіла астропсихолог Валентина Віттрок у своєму коментарі для видання "Факти".

Вона пояснила, що ретроградний період – це коли планети починають рухатися не в прямому напрямку, а у зворотному, що відображається на житті людей різними способами. У 2019 році таких періодів буде три: з 5 по 28 березня, з 8 липня по 1 серпня і з 30 жовтня по 20 листопада.

Валентина Віттрок попередила, що ретроградне положення планет в першу чергу сильно впливає на спілкування між людьми і на інформаційні потоки. Люди схильні перекручувати інформацію, брехати, виражатися незрозуміло – особливо непорозуміння може виникнути під час листувань.

"Втім, найбільш неприємним є те, що ви можете все написати бездоганно і правильно — без граматичних помилок, розставивши розділові знаки там, де вони повинні бути, а людина, до якої ви звертаєтеся, сприйме все з точністю до навпаки. Такий ось під впливом ретроградного Меркурія у нього станеться "заскок", - попередила астропсихолог.

Вона порекомендувала відкласти на деякий період укладання важливих угод, оформлення серйозних договорів, а якщо уникнути цього неможливо - ретельно перевіряти кожну букву в документах.

Також вона розповіла українцям, чого не варто робити категорично в період ретроградного Меркурія.

"Купувати рухоме і нерухоме майно і навіть домашніх тварин: автомобіль, придбаний під час ретроградного Меркурія, виявиться з прихованим браком, будинок непридатним для проживання, а собака чи кіт — хворими або з зіпсованим родоводом. Під знаком ретроградного Меркурія категорично не рекомендується купляти різного роду механічні речі, прилади, комп'ютери і програмне забезпечення: все це буде погано працювати, постійно ламатися і виходити з ладу. Не варто в цей період вирушати в далекі поїздки, тому що Меркурій є керуючим подорожей і всіх без винятку видів транспорту. Якщо ж ви все-таки зважитеся на вояж, будьте готові до накладок з бронню номерів в готелі, до затримок рейсів і поломки техніки", - попередила астропсихолог.

Із знаків зодіаку Валентина Віттрок виділила Близнюків і Діву, за її словами, саме ці знаки страждають від впливу ретроградного Меркурія. Якщо представники цих знаків не підготуються до складного періоду, то в їх житті може наступити хаос.

Крім того, астропсихолог дала рекомендації про те, як підготуватися до складного періоду і як уникнути надмірної перенапруги.

"Під час ретроградного Меркурія люди стають забудькуватими, вони не пам'ятають, куди поклали ту чи іншу річ, пізно згадують про призначені зустрічі, тому спізнюються на них. Звичне мислення дає збій, може з'явитися безсоння. Навіть для щоденної рутинної роботи потрібно набагато більше сил і енергії, ніж у звичайний час. Людині складно зосередитися. У таких випадках говорять, що він витає в хмарах, тобто знаходиться де завгодно, тільки не на своєму робочому місці. За п'ять днів до вступу Меркурія в ретроградну стадію — у нашому випадку це 28 лютого — потрібно бути особливо обережними і приділяти увагу своїм пересуванням. Насамперед це стосується тих, хто перебуває за кермом. Але, звичайно, найбільш небезпечним є 5 березня — день, коли планета стає ретроградною", - зазначила Виттрок.

Під час складного періоду вона порекомендувала навести порядок у справах, повернутися до проектів, які були відкладені з якоїсь причини. Також цей період підходить для завершення періоду життя, який не приносив задоволення – наприклад, звільнитися з роботи або розірвати безперспективні відносини.

"У цей час у нашому житті завжди виникають люди з минулого — однокласники, однокурсники, перша любов або друзі, які з якоїсь причини зниклі з поля нашого зору, за якими ми сумуємо. Можливо, таким чином доля дає другий шанс побудувати відносини з людиною, про розставання з яким ви шкодуєте", - підсумувала астропсихолог.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що астролог розповіла, коли краще відправитися по магазинах.

А також розповідали про те, що названі дати найнебезпечніших магнітних бурь у березні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся