Ревнощі, заздрість і депресія: названі найнебезпечніші дні лютого

Ревнощі, заздрість і депресія: названі найнебезпечніші дні лютого
Колаж РБК-Україна

Астрологи радять у ці дні уникати навантажень і присвячувати більше часу собі

У лютому українців очікують п'ять несприятливих днів, на думку астрологів. Уникнути проблем і виплутатися зі складних ситуацій допоможуть поради місячного календаря.

4 лютого - день ревнощів і заздрості

Місяць, що перебуває на фазі спаду, поєднується дуже негативно з Водолієм. А останній день перед Новолунням може бути вкрай шкідливим і навіть небезпечним, вважають астрологи. В любовній сфері це може стати причиною сильних ревнощів, а в соціальній - перетворитися на сильну заздрість. Щоб уникнути цього, сфокусуйтеся на особистих справах, а не на житті інших людей.

12 лютого - день ліні й апатії

Щоб позбавитися від втоми і апатії потрібно більше медитувати. Місяць у цей день буде під впливом Тельця. Все може валитися з рук, наче сам Всесвіт налаштувався проти вас. Може виникати відчуття вразливості та тривожності. Уникайте складних завдань в цей день і не ставте амбітних цілей.

Ревнощі, заздрість і депресія: названі найнебезпечніші дні лютого

Ілюстративне фото: pixabay.com

16 лютого - день усамітнення

Причиною депресивного настрою стане зростаючий Місяць у Раці і повний спокій планет. Стихія Води зажадає від вас спокою і самодостатності. 16 лютого може мати поганий вплив на ранимих людей, які залежать від оточуючих: дітей, закоханих і людей, що мають проблеми зі здоров'ям. Надайте допомогу самим собі, налаштувавшись на усамітнення і особисті справи. Астрологи радять у цей день зосередитися на собі або на тих, хто це зможе оцінити.

19 лютого - день імпульсивності

В цей день місячна енергія виявиться максимальною. Свого піку вона досягне під час перебування Місяця у Леві. В цей день астрологи радять уникати імпульсивних рішень. Найбільші проблеми будуть у агресивних людей з розвиненим почуттям егоїзму. Самим небезпечним часом дня вважається ранок, тому що всі основні сутички відбудуться саме в першій половині дня.

27 лютого - день перепадів настрою

Цей день буде абсолютно непередбачуваним. Дві протилежності - Місяць, що убуває, і Стрілець зроблять ваше життя схожим на американські гірки. Єдиний шанс пережити цей день - змиритися з тим, що контролювати своє життя в повній мірі не вийде. Потрібно буде сподіватися лише на волю випадку, намагаючись прийняти те, що вибере для вас Всесвіт.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли любовний гороскоп для знаків Зодіаку на 4 лютого. Астрологи радять не квапити події в цей день.

Також ми інформували, що з середини січня і до 7 лютого всі знаки зодіаку будуть піддані сильним конфліктним настроям, дратівливості і гнівливості.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся