Ріо 2016: нагороди завоювали 20 країн, українці готуються до перемог

Ріо 2016: нагороди завоювали 20 країн, українці готуються до перемог Фото: Перші золоті медалі Олімпіади 2016 знайшли своїх переможців (facebook.com)

За загальною кількістю отриманих олімпійських медалей лідерами є команди США, Японії і Китаю

У Ріо-де-Жанейро завершився перший змагальний день ХХХІ Олімпійських ігор, за підсумками якого нагороди вибороли представники 20 країн. Інформація про це розміщена на офіційному сайті Олімпіади.

Лідером медального заліку стала команда Австралії, на рахунку якої вже три нагороди – два золота та одна бронза. На одну золоту медаль менше отримали спортсмени з Угорщини, на дві – американці. Тим не менш спортсмени з США записали в актив чотири срібні медалі.

За загальною кількістю медалей лідерами є команди США, Японії (одне золото і чотири бронзи) і Китаю (два срібла та одна бронза).

Збірна України залишилася без нагород у перший змагальний день Ігор-2016, проте фанати могли тішитися результатами кваліфікаційних змагань зі спортивної гімнастики, де наш співвітчизник Олег Верняєв посів перше місце у багатоборстві. У командних змаганнях збірна України посіла сьоме місце, але зуміла кваліфікуватися у фінал.

Крім того, у фіналі опинилися українські чоловічий і жіночий екіпажі з академічного веслування, а тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у стартовому тенісному матчі на Олімпійських іграх, обігравши Андреа Петкович (2:6, 6:1, 6:3).

Як повідомлялося, українська тенісистка Леся Цуренко була змушена відмовитися від участі в Літніх Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро з-за травми.