Ріо-2016: українські важкоатлети увійшли в десятку кращих на планеті

Ріо-2016: українські важкоатлети увійшли в десятку кращих на планеті Фото: Момент змагань (facebook.com)

Дмитро Чумак посів шосте місце, Володимир Гоза – дев'яте, показавши кращий результат у своїй групі

На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро українські важкоатлети не змогли завоювати медалей, але увійшли в ТОП-10 найсильніших у світі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет в Facebook.

У ваговій категорії 94кг Дмитро Чумак посів шосте місце (387кг (174 кг у ривку + 213 кг у поштовху), Володимир Гоза – дев'яте (375 кг (170 кг + 205 кг). Гоза показав кращий результат у своїй групі Ст.

Зазначимо, що за підсумками восьмого дня Олімпіади в Ріо-де-Жанейро українські спортсмени займають 45 місце в медальному заліку. Такі дані наведені на офіційним сайті Олімпіади. На рахунку збірної України сьогодні – срібло, здобуте командою шаблісток, три бронзи, але немає жодного золота, що є визначальним чинником у рейтингуванні команд. Лідером медального заліку залишається збірна США (24 золоті, 18 срібних і 19 бронзових нагород), Китаю (13-11-17, 41), Великобританії (10-13-7, 30), Німеччини (8-5-3, 16) і Японії (7-3-14, 24).

Як повідомляв Стайлер, українці тепло подддержали команду шаблісток на чолі з Ольгою Харлан, яка не зуміла вирвати золото Олімпіади у росіянок.