ua en ru

Російська журналістка висміяла питання Путіну на медіафорумі

Російська журналістка висміяла питання Путіну на медіафорумі Фото: Володимир Путін

Представники ЗМІ побоялися запитати президента РФ про щось важливе

У Санкт-Петербурзі на медиаформуме журналісти не поставили Володимиру Путіну жодного гострого питання. Більшість цікавило, що віддає перевагу російський глава, чай або кава, і чи є в нього час на книги. Про це розповіла журналістка Олена Риковцева на своїй сторінці в Facebook.

Рыковцева пересислила "найбільш лаконічні і гострі питання", які були озвучені домовленостей особою Путіна Станіславом Говорухіним. Серед таких були: "Чи є у вас час на художню літературу?", "Чи плануєте ви проїхати за кермом по кримському мосту?", "Кому на Русі жити добре?". Як сказав Путін, добре жити представникам творчих професій.

Далі журналістка призвела дуже дивний діалог. Президента РФ почали питати про те, що він п'є вранці (чай або кава – відповідь "чай"), яке улюблене блюдо (пшоняна каша), де він ще не був у Росії (Чукотка) та інше. Коли Путіна запитали про улюблену музику, він перерахував композиторів: Рахманінов, Бах, Чайковський, Моцарт. Журналістка саркастично зауважила, що може це кодові імена членів його адміністрації.

"Шоу лаконічних і гострих запитань від регіональних журналістів завершено", - іронічно підсумувала Олена Риковцева.

До речі, у Росії Путін вирішив взяти під контроль інтернет.