Російський журналіст розповів про зрадників в Криму

Російський журналіст розповів про зрадників в Криму
Фото: Кримський півострів

Такими вважаються і ті, хто відмовився від паспорта РФ, і ті, хто не виїхав з півострова

Мешканці окупованого Криму сприймаються, як зрадники, якщо не виїжджають на материкову частину країни. У той же час, такими є й ті, хто відмовляється оформляти паспорт РФ. Про це заявив російський журналіст Євген Левкович на своїй сторінці в Facebook, розповівши кілька історій про кримчан.

"Юля. Громадянка України. Відмовилася від російського паспорта. Тепер, по суті, ніхто. На офіційну роботу не влаштуватися. ВНП. Довідки кожен рік. Підтвердження. Їхати не хоче - майже все життя, 39 років, в Севастополі. Та й не може - старенькі батьки. Теж вважають себе українцями. Яким ні-ні - та й кинуть в спину: "зрадники". Причому не тільки росіяни. Для України вони теж - зрадники. Тому що не виїхали. Тому що не боролися. Чи погано боролися. Тому що не здохли", – написав Левкович.

altФото: Крим

"Ілля. Молодий хлопець, далекий від усіх цих колотнеч. Дружина, дочка. Сидить поруч зі мною на лавці навпроти готелю, що поки ще носить назву "Україна". Ледь стримує сльози. Кілька місяців тому забрали батька. Біля під'їзду. Того самого Володимира Дудку, учасника якоїсь безмежно ідіотичної кримської "диверсійної групи". Відвезли до Сімферополя. Посадили в найжорсткіше СІЗО. 52 роки диверсанту. Мабуть, міцніше в "українських радикалів" не знайшлося нікого", - розповів журналіст.

"Вперше після арешту Ілля побачив батька по телевізору. У пропагандистському сюжеті телеканалу "Росія". "Я його не впізнав. Це не він. Не його манера мови. Чи то спати не давали, чи пити, чи і те і інше". Після був на побаченнях два рази. "Сину, - сказав батько Іллі, - я досі не вірю, що все це відбувається зі мною. Поганий сон. Не вірю". По суті - прощається. "Якщо мене посадять - це квиток в один кінець", – додав Левкович.

Раніше російський журналіст розповів, як у кримчан змінилося ставлення до окупантів.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся