"Прощавай, коли так": Російський журналіст жорстко висловився про смерть Чуркіна

Російський журналіст жорстко висловився про смерть Чуркіна
Фото: Віталій Чуркін

Говорячи про дипломата, Олександр Сотник згадав відомого військового диктатора

Постпред Росії при ООН Віталій Чуркін брехав про збитий в 1983 році південнокорейський "Боїнг", і так само захоплено продовжив бути провідником пекельної брехні в путінську епоху агресії. Про це заявив відомий російський журналіст Олександр Сотник, коментуючи смерть дипломата.

При цьому, на думку Сотника, Чуркін навіть "переплюнув" пакистанського диктатора Зія Уль-Хака.

"Немає сенсу зубоскалити про смерть брехуна. Цього разу Чуркін здійснив вчинок, який засудити неможливо: він помер - правдиво, фактично, всерйоз. До раптових смертей високопоставлених чиновників під час повноправною влади "спецухи" прийнято ставитися з недовірою. І це цілком виправдано. Складно повірити, що у Чуркіна було погане медобслуговування. Втім, "розтин покаже". Якщо воно, звичайно, буде проведено американськими фахівцями. Чи не покаже, що - знову ж таки - нічого не означає. Просто лікарі щось упустили за життя пацієнта, або просто - доля така: померти за день до свого 65-річчя, або - дійсно: лубянська фабрика отрут створила ідеальний препарат смерті..." - написав Сотник.

 

Коли в авіакатастрофі загинув пакистанський диктатор Зія Уль-Хак, свердловський поет А.с Козлов написав дотепну епітафію...

Опубліковано Sotnik Alexander 20 лютого 2017 р.

Журналіст підкреслив, що Чуркіна всі запам'ятають як "офіційного циніка і брехуна".

"Можливо, його ім'я навіть стане загальним. Аж надто часто покійний йшов на угоду з совістю, якщо, звичайно, допустити, що вона у нього була", - резюмував він.

Раніше Сотник пояснив, чому національність "русский" стала синонімом агресора.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся