ua ru

Савченко розповіла, як "удосконалити" блокаду Донбасу

Савченко розповіла, як "удосконалити" блокаду Донбасу Фото: Надія Савченко

Надія Савченко заявила, що нардепи повинні зняти недоторканність і бути на рівних з ветеранами

Парламентаріям спершу потрібно було зняти недоторканність і лише потім брати участь у блокаді, щоб бути в рівних умовах з АТОшниками, які можуть нести кримінальну відповідальність за свої дії. Про це заявила народний депутат України Надія Савченко в коментарі виданню InfoResist.

"Блокадники - це громадяни України, які мають право на мітинги і протест. В цьому у всьому винна влада, яка до цього призвела. За три роки так і не було визначено нічого й не було нічого названо своїми іменами. Не було визначено стратегічного напрямку руху з приводу того, що у нас війна або АТО, що ми робимо з окупованими територіями, як ми будемо жити через п'ять, десять, п'ятнадцять років. Не було визначено як ми торгуємо, з ким ми торгуємо, хто нам ворог. Не було зроблено ніяких зусиль, щоб все це ввести в законодавче поле", - сказала вона.

За словами нардепа, блокаду потрібно було організувати інакше.

"Все не так, як повинно було б бути. Якщо б деякі зняли з себе депутатську недоторканність і пішли на блокаду разом з людьми, то тоді вони були б в рівних умовах, а так їм реально ніякого покарання не буде, а людей за правопорушення можуть посадити у в'язницю", - додала Савченко.

Раніше Надія Савченко майже заснула на засіданні Ради.