ua en ru

Як здати квиток, якщо запізнився на свій автобус: слушний лайфхак

Як здати квиток, якщо запізнився на свій автобус: слушний лайфхак Ілюстративне фото (УНІАН)

Як здати автобусний квиток, якщо запізнився на свій рейс? Відповідь - у матеріалі Styler

Ви часто їздите автобусом з міста в місто? Тоді ви не застраховані, що можете спізнитися на рейс або з якоїсь причини пропустити його. Ведуча проекту Нового каналу "Таємний агент" Катя Павлюченко протестувала ситуації, які можуть статися з кожним в дорозі, і дала кілька слушних і цінних порад, що допоможуть вам не "попасти" на гроші і вберегти свої нерви.

Якщо помилка у квитку

Вибитий квиток до п'яти хвилин анулюється без проблем. Якщо ви помітили, що сказали в касі неправильне напрям або помітили якусь помилку, протягом цього часу все можна поправити абсолютно безкоштовно.

Якщо квиток на руках, а автобус вже поїхав

Протягом трьох годин після відправлення автобуса гроші за такий квиток можна повернути. В цьому випадку від його вартості віднімають 30 відсотків і плату за станційні послуги. Інша сума – ваша.

Як здати квиток, якщо запізнився на свій автобус: слушний лайфхак

Ілюстративне фото (flickr.com/Neil Howard)

Якщо ви купили квиток, але передумали їхати

Ви купили квиток, але ваші плани змінилися. За півтори години до відправлення автобуса зверніться в касу – вам повернуться гроші. В цьому випадку із вартості проїзного квитка вирахують 20 відсотків і станційні послуги.

Якщо запізнився на автобус на кілька днів

Вам повернуться гроші або новий квиток за умови, що ви не змогли поїхати за станом здоров'я. Якщо протягом трьох днів після пропущеної дати ви надасте довідку, вам повинні віддати гроші за квиток за вирахуванням станційних послуг або переоформити новий проїзний документ з того ж напрямку на іншу дату.

Раніше ми писали про те, що Укрзалізниця готує масштабні зміни, які торкнуться всіх.