ua en ru

"Зробив одяг з прапором": у Києві запропонували перейменувати метро в честь відомого музиканта

"Зробив одяг з прапором": у Києві запропонували перейменувати метро в честь відомого музиканта Фото: метро (РБК-Україна)

Відповідна петиція з'явилася на сайті КМДА

Мешканці столиці запропонував перейменувати станцію метро "Площа Льва Толстого" на честь відомого музиканта. Відповідна петиція з'явилася на сайті Київської міської державної адміністрації.

"Друг України, Дуглас Пірс, висловився проти агресії Росії, вставив Україну в пісню, зробив одяг з прапором, співав для патріотів і панків у Києві в вишиванці. А що зробив для України Толстой? Нічого", - йдеться в тексті документа.

Звернемо увагу, що на даний момент петицію підписало 25 осіб.

Нагадаємо, в Києві запропонували доручити озвучування станцій столичного метро відомому письменнику, сценаристу і драматургу Лесю Подерв'янському. Відповідна петиція була зареєстрована 27 червня 2018 року на сайті КМДА.

До речі, після перейменування станції метро "Петрівка" на "Почайну" у київського метро з'явився новий голос. Раніше станції оголошував генеральний директор Київського академічного лялькового театру Микола Петренко. Артист помер 21 червня 2016 року.

Як повідомлялося раніше, Київський метрополітен почав оновлення оголошень в вагонах.