ru ua

Секс-скандал у ЗСУ: вісім жінок заявили про домагання полковника

Секс-скандал у ЗСУ: вісім жінок заявили про домагання полковника Колаж РБК-Україна

За інтимні стосунки чоловік пропонував стрімку кар'єру

Відео: (YouTube/ТСН)

Лейтенант української армії Валерія Сикал звинуватила командира у домаганнях. Вона стверджує, що це змусило її перевестися в іншу частину, а після - написати заяву в поліцію і військову прокуратуру. Виявилося, дівчина була не єдиною жертвою, передає ТСН.

24-річна Валерія публічно зізналася, що постійне приниження, брудні натяки і психологічне насильство з боку командира вона терпіла майже рік. "Казав, що я повинна робити йому добре, задовольняти його в сексуальному плані. Намагався мене обійняти, притиснути до себе", - каже вона.

За інтимні стосунки пропонував стрімку кар'єру, а коли та відмовила, продовжував ще більше знущатися. Своєму чоловікові про домагання Валерія зізналася не відразу, але коли командир не відпустив її на лікарняний після операції, вона втомилася терпіти.

Розповівши все чоловікові, жінка написала заяву правоохоронцям і перевелася в іншу частину. Пізніше виявилося, що вона далеко не єдина постраждала від такої поведінки командира і є ще мінімум вісім жертв. Принаймні, стільки дівчат повідомили про домагання з боку чоловіка.

Крім нав'язливих залицянь полковника до підлеглих, ходять чутки і про особливі методи виховання солдатів. У мережі навіть гуляє відео, ніби за його наказом за порушення статуту солдатам ставлять клізми.

Подібного роду справи вкрай важко довести, тому жінки в основному мовчать. Але Валерія з чоловіком не відступають і збирають свідчення жінок, з якими підуть до суду.

Нагадаємо, що в Берліні затримані підозрювані у сексуальних домаганнях в новорічну ніч. У той же час у поліції заявили, що в цілому новорічна ніч в німецькій столиці пройшла "дуже спокійно".

Ми також писали, що відео про жінок на війні зворушило українців. Коли почалася збройна агресія проти України, жінки першими, залишивши домашні справи і дітей, перевзули зручне взуття на берці і пішли на фронт.