ru ua

"Серце вискакує": мама Аміни Окуєвої розповіла, про що дочка говорила перед смертю

"Серце вискакує": мама Аміни Окуєвої розповіла, про що дочка говорила перед смертю Аміна Окуєва (фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН)

Аміна могла дзвонити своїй мамі по 10 разів на день

Мама Аміни Окуєвої Ірина Камінська розповіла, коли востаннє спілкувалися з дочкою. Про це вона сказала в інтерв'ю виданню "ГОРДОН".

За словами Ірини, вони з дочкою дуже багато переписувалися.

"Це було дуже особисте спілкування зі своїми слівцями, фразами, думками, образами. Як далі жити, коли цього більше не буде, не знаю", - сказала вона.

"Я завжди розуміла, що Аміна - незвичайна людина. І якщо ти хочеш бути поруч з такою людиною, повинен сам стати таким. Все, що робила для мене Аміна, я зараз намагаюся зробити для Адама, тому що йому дуже важко. Він не сумнівався, що рано чи пізно це повинно було статися, але мріяв піти разом з Аміною. Найстрашніше для Адама - залишитися одному, залишитися без Аміни, і чекати, коли зустрінешся з нею знову", - зазначила мама Окуєвої.

Також жінка розповіла, про що говорила донька перед загибеллю.

"Я беру телефон, бачу там "Аміна" і серце вискакує... Вона писала якісь слова любові. Це завжди був її основний посил. Вона була дуже щаслива останнім часом поряд з Адамом", - розповіла Ірина.

"Я зателефонувала доньці напередодні загибелі і сказала: "Коли людина щаслива - вона беззахисна, тому що втрачає пильність". Я попросила її бути дуже обережною і уважною", - додала вона.

Мама Аміни Окуєвої також розповіла, що "дочка могла дзвонити по 10 раз в день, питати, казати..."

"Ви не уявляєте, як мені боляче", - резюмувала вона.

Нагадаємо, що ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді в смт Глеваха невідомі розстріляли автомобіль, в якому перебували українські добровольці, ветерани АТО Аміна Окуєва і її чоловік Адам Осмаєв. Від попадань у голову Аміна загинула на місці, Адама госпіталізували з пораненням у ногу.

До речі, чоловік Аміни Окуєвої заявив, що під час її похорону був можливий теракт.