ru ua

У мережі показали, як в Росії вербують школярів

У мережі показали, як в Росії вербують школярів Фото: "Єдина Росія" (twitter.com/rslnrdnk)

З'явилися фото пропаганди "Единой России" для дітей

У мережі показали, як правляча партія РФ "Единая Россия" вербує школярів. Відповідний запис був опублікований на сторінці користувача Руслана Руденко у соцмережі Twitter.

Він продемонстрував розмальовку з символікою "Единой России", яку отримує кожен першокласник однієї з шкіл Красноярська.

"Перестаньте втягувати дітей в політику" у виконанні красноярської "Единой России", перший клас однієї з місцевих шкіл", - написав Руденко, опублікувавши відповідні фото.

У мережі показали, як в Росії вербують школярів

Фото: Розмальовка першокласника (twitter.com/rslnrdnk)

"Нашій давали такі. Не стала розфарбовувати", "Росії важливий кожен раб, дитина - це теж майбутній раб", "Завтра Едро оголосить збір дітей у пісочниці несанкціонованим мітингом, нацькує мусорів-садистів", "Що хочуть, те й творять. З нашої мовчазної згоди. Мовчимо далі, - і діти, ці самі діти скоро будуть сидіти в буцегарнях за репост", "У нашому районі депутати від ЕР ходили по дитсадкам. Не здивуюся, якщо на дитячих памперсах з'явиться символіка ЕР", "Пора вже переходити на більш високий рівень розвитку. Вже при народженні памперси і соска повинні бути з логотипом", - відзначили користувачі мережі у коментарях під публікацією.

"Такі практично в кожній школі країни видали", - повідомила Олена Русецька.

"Є щоденники ЛДПР, гарненькі такі, жирик на першому плані", - розповіла Наталія Григор'єва.

У мережі показали, як в Росії вербують школярів

Скріншот поста (twitter.com/rslnrdnk)

У мережі показали, як в Росії вербують школярів

У мережі показали, як в Росії вербують школярівУ мережі показали, як в Росії вербують школярівУ мережі показали, як в Росії вербують школярівУ мережі показали, як в Росії вербують школярівУ мережі показали, як в Росії вербують школярів

Скріншот коментарів (twitter.com/rslnrdnk)

До речі, спортсмена з РФ дискваліфікували за футболку із зображенням Путіна.