ru ua

У мережі розповіли, навіщо Путіну знадобився Крим

У мережі розповіли, навіщо Путіну знадобився Крим Фото: Марш російських націоналістів (vk.com-rmarshinfo)

"Путін вгадав, чого хотіла більшість"

У мережі повідомили, що змусило президента Росії Володимира Путіна анексувати Крим. Про це повідомив російський філософ і публіцист Максим Горюнов, передає krymr.com.

Він вважає, що кількість учасників маршів російських націоналістів зменшилася після 2014 року.

"У 2011 році в російському марші брало участь безліч людей з різними вимогами: від судової реформи до висилки мігрантів. Однак у 2014-му Володимир Путін вгадав, чого хотіла більшість націоналістів – Крим і Сирію. Тобто показати свою велич у світі і рівність з США", – сказав Горюнов.

Публіцист вважає, що націоналісти не бачать сенсу виходити на марші, оскільки їх вимоги виконані.

"Сьогодні на акції російських націоналістів приходять зовсім молоді люди", – зазначив він.

За словами Горюнова, військова агресія Кремля підірвала російську економіку і в Росії стало приїжджати менше мігрантів. Таким чином Кремль виконав ще одну вимогу націоналістів - менша кількість мігрантів.

Нагадаємо, що Максим Горюнов показав різницю між громадянами РФ і України, яка буде відчутна через 20-30 років. На роздуми про майбутнє представників двох країн його наштовхнув почутий діалог.

Також повідомлялося про те, що звільнений з російського полону український політв'язень Ахтем Чийгоз заявив про розчарування прихильників Росії в окупованому Криму.

На питання журналіста про поведінку колишніх українців, зокрема суддів, прокурорів після того, як вони зрадили Україні, Ахтем підкреслив, що колишніх українців і кримських татар не буває. За його словами, є громадяни України, які з честю ведуть себе, або ті, які виявилися виродками і зрадниками. Колишній політв'язень зауважив, що зрадники підтримують тих або інших залежно покращення свого комфорту.

Також він розповів, що останнім часом у в'язниці кричали "Слава Україні", а у відповідь чулося "Аллаху акбар".