ru ua

У школі Покровська виявили небезпечне захворювання: життя дітей під загрозою

У школі Покровська виявили небезпечне захворювання: життя дітей під загрозою Колаж РБК-Україна

Туберкульоз був виявлений у восьмикласника

В одній зі шкіл міста Покровськ виявили факт туберкульозу (імовірно відкритої форми) у восьмикласника. Про це пише сайт телерадіокомпанії "Орбіта".

Повідомляється, що журналістів, які прибули на місце НП п'ятого березня, не пустили всередину школи. Але від працівників служби охорони НВК вдалося дізнатися, що в приміщенні працюють санітарні служби.

Факт туберкульозу в місцевій школі підтвердили медики, санітарна служба та відділ освіти Покровська, проте посадові особи цих установ, до яких зверталися журналісти, від офіційних коментарів поки відмовляються.

У школі Покровська виявили небезпечне захворювання: життя дітей під загрозою

Школа, де сталася НП (фото: facebook.com)

Як стало відомо, хворий школяр був контактним по туберкульозу в сім'ї і перебував під постійним наглядом лікарів. В кінці січня виникла підозра на захворювання, і учень був направлений на обстеження в лікарню Бахмута. Саме звідти надійшло підтвердження діагнозу.

За словами адміністрації школи, після санітарної обробки навчальний процес буде відновлено. Але останнє слово - за міським відділом освіти. Саме він ухвалить рішення про подальші карантинних заходи.

Раніше ми писали про те, що дочка Ані Лорак могла підчепити небезпечне захворювання в елітній гімназії.