ua en ru

Синоптик розповіла, коли чекати на істотне похолодання

Синоптик розповіла, коли чекати на істотне похолодання Фото: Скоро похолодає (Pixabey)

Скоро доведеться утеплятися

З 14 листопада в Україні істотно похолодає. Про це розповіла синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Синоптик розповіла, коли чекати на істотне похолодання

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

"Поки ми в найближчі дні ще побудемо в синоптичних теплі й добрі, відносних, звичайно, але все ж - трохи вам попередження для плідних планів на наступний тиждень", - написала вона.

За словами Діденка, з 14 листопада в Україні почне поступово холоднішати.

"На заході і півночі навіть в денні години близько нуля і трохи вище. А в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та в Криму - ще чудове тепло", - зазначила синоптик.

Синоптик розповіла, коли чекати на істотне похолодання

Фото: Метеорологічна карта (facebook.com/tala.didenko)

"Уже 16 листопада похолодає практично скрізь в Україні. У Києві відчутне похолодання - з 14-15 листопада, - додала вона.

Раніше синоптик дала українцям прогноз на вихідні.

"До нас наближаються атмосферні фронти (зараз на фото) і тому протягом суботи-неділі в Україні очікуються періодичні дощі. Завтра переважно без опадів - в Харкові, Луганську, Донецьку. Але в ніч на неділю дощі прикриють і схід теж. В Карпатах та Прикарпатті районах переважатиме мокрий сніг. Давненько ми від вітру не морщили ніс. в суботу відчуємо пориви помірні, до сильних. Кута. Температура в найближчі дні буде вести себе, як Апельмон з мухою. буде стрибати непогано", - написала Діденко.