ru ua

Синоптики розповіли, в які області прийде справжня весна

Синоптики розповіли, в які області прийде справжня весна Погода в Україні 7 березня буде теплою і вітряною (pixabay.com)

Погода в Україні буде по-справжньому весняною, однак не скрізь

Погода в Україні в четвер, 7 березня, нарешті порадує українців довгоочікуваним сонцем. Майже по всій території країни буде тепла суха погода. Щодо температури, то вона помітно різнитиметься від заходу до північного сходу, передає Український гідрометцентр.

Якщо на заході можна буде ледь не загоряти при +16 тепла, то на сході ще не варто ховати на зиму пуховики - там очікується від +3 до +5 вдень. А в Сумській області буде взагалі від +2 до +4 градусів.

Також синоптики попередили про доволі сильний вітер - від 7 до 12 метрів за секунду. Ще не штормове попередження, але буде дискомфортно, особливо в "прохолодних" місцинах України.

На заході очікується від +9... +11 на Рівненщині до +14... +16 на Закарпатті. При чому, чим західніше, тим тепліше.

В центрі України сьогодні буде +6... +10 тепла, а на Полтавщині, яка територіально ближча до північного сходу буде трохи прохолодніше - від +6 до +8 градусів.

Щодо півночі, то мешканцям Чернігівщини пощастить трохи більше (+5... +7), аніж жителям Сумщини (+2... +4). Погранична північно-східна Харківщина теж не порадує теплом - тут очікується +3... +5 вдень.

В східних областях буде теж не дуже весняно - від +3 до +5 на Луганщині, а от мешканців Донецької області сонечко зігріє - тут буде від +6 до +8 градусів.

На півдні буде майже спекотно - від +8 до +12 на Миколаївщині, а в Криму до +11 тепла.

Кияни сьогодні теж насолодяться теплом - в столиці буде від +9 до +11 градусів. Опадів не буде, проте весняну погоду зіпсує вітер від 7 до 12 метрів за секунду.

Синоптики розповіли, в які області прийде справжня весна

Погода в Україні 7 березня буде теплою і вітряною (фото: facebook.com/ukrgmc.official)

До слова, раніше ми повідомляли про те, що українців попередили про сильний штормовий вітер.

А також писали про те, що антициклон принесе суху погоду в Україну.