ua en ru

"Скотинячі новини з ЛНР": блогер розповів про "знедолений народ" у Луганську

"Скотинячі новини з ЛНР": блогер розповів про "знедолений народ" у Луганську Фото: Ігор Плотницький (glava-lnr.su)

Житель окупованого міста поділився щоденними "результатами" діяльності Плотницького

У мережі розповіли про "знедолений народ" окупованого Луганська. Про це написав блогер Антон Пересмєшніков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Рубрика "скотинячі новини з еленер", за вчорашній день нічим цікавим не поповнилася. Міністр Корнет чи то взяв паузу, чи то йдуть інтенсивні переговори про його гідну відставку, але на поверхню болота бульбочки не піднімаються. Тиша перед штормом? Можливо", – написав він.

Він згадав, що в окупований Луганськ, "немов на мить повернулося бабине літо", і синоптики обіцяли 14 листопада до +14 градусів.

"Осінь та пора, коли мій розум сковують чари печалі. Іноді мені вдається закрити очі та уявити, що навколишній світ, це міражі в пустелі. І я - один з верблюдів, які бредуть до криниці. Майже примара, але одночасно живий", - поділився Антон.

Блогер зазначив, що в місті з ним іноді вітаються люди, яких він не знає.

"Вони мені посміхаються. Я відповідаю посмішкою у відповідь. Ніби їх впізнав і розумію, що відбувається. Один раз, на ринку мені невідома жінка подарувала кисть винограду. Кілька разів настільки ж невідомі чоловіки мене обматюкали. Але я вже звик не звертати на це увагу", - розповів він.

"А я думаю про те золото, що збирається добути з моєї землі Плотницький. Коли він насититься, як клоп, і відпаде від Луганська, - невідомо. Всі його останні заяви свідчать про те, що він збирається жити ще тисячу років", - зазначив блогер.

"Я живу в приватному секторі, і всю осінь спостерігаю, як вулицями особистості бомжуватої зовнішності снують біля чужих будинків. Вони збирають то абрикоси, то сливи, а зовсім нещодавно горіхи. Це їх золото", - розповів Антон.

За його словами, господарі дерев намагаються прогнати таких людей.

"Але куди там. Збирачі чужих врожаїв ходять, як правило, парами і вступати з ними в конфлікт собі дорожче. Такого до російської окупації не було. У всякому разі, якщо і відбувалися якісь інциденти, то це були поодинокі випадки. Не носили такого масового характеру", - підкреслив він.

"Народ у Луганську за три роки правління новоросів сильно знедолився", - зазначив він.

"Чи розуміє Ігор Венедиктович, що все те золото, яке він рано чи пізно в результаті понесе на той світ, це жовте листя на могилі, та чи знайдуться ті, хто прийде його змести геть?" – запитав блогер.

"Скотинячі новини з ЛНР": блогер розповів про "знедолений народ" у Луганську

Скріншот поста (facebook.com/Антон Пересмішників)

До речі, СБУ затримала російського найманця, який їхав "на роботу" до бойовиків "ЛНР".