ru ua

Смерть військового інструктора у Львові: з’явилися деталі загибелі

Смерть військового інструктора у Львові: з’явилися деталі загибелі Джозеф Нелк (Колаж РБК-Україна)

Армія Нью-Йорка проводить розслідування інциденту

У Львові 10 грудня раптово помер 21-річний військовослужбовець США, який прибув у відрядження на Яворівський навчальний полігон і працював у Львівській області інструктором. Стало відомо, що спеціаліст Національної гвардії Армії Нью-Йорка Джозеф Нелк пішов з життя через природні причини, не пов'язані з його професійною діяльністю в Україні. Про це повідомляє прес-служба Армії Нью-Йорка.

Наразі проводиться розслідування інциденту.

За даними прес-служби, Нелк служив у 2-му батальйоні 101-го кавалерійського полку 27-ї піхотної бригади. Він був одним з 220 військовослужбовців нью-йоркської Нацгвардії, направлених до України у складі багатонаціональної групи інструкторів.

Нелк заступив на службу в Національній гвардії Нью-Йорку в березні 2015 року. Він завершив свій передовий індивідуальний тренінг у січні 2016 року і був призначений кавалерійським розвідником.

Молодий військовий був нагороджений медаллю за "Службу національній обороні" та стрічкою за "Службу армії".

Нагадаємо, у листопаді 220 військовослужбовців 27-ї піхотної бригади бойової групи армії США прибули на Яворівський полігон для проведення тренувань ЗСУ та обміну досвідом.

Раніше повідомлялося, що у Львові помер військовий інструктор з США.

До речі, бійці АТО винесли тіло ворога, ризикуючи власним життям.

Воїни АТО винесли тіло ворога на донецькому напрямку в сірій зоні. Про це повідомляє "Військове телебачення України" на каналі в YouTube.

"Герої не вмирають - вмирають вороги. А до мертвих ворогів українці ставляться з повагою... Навіть ризикуючи власним життям", - сказано в підписі до ролика.

Забирати тіло військовим довелося з замінованій території.

"Ми не нелюди, які залишають людей. Навіть якщо це ворог, все одно він - людина, яку треба забрати. Є у нього сім'я, діти. Супротивник, але все одно людина. З мертвого вже не запитаєш", - зазначив один з бійців АТО.