ua en ru

Смертельне ДТП з маршруткою у Києві: водії озвучили свої версії трагедії

Смертельне ДТП з маршруткою у Києві: водії озвучили свої версії трагедії ДТП на Героїв Дніпра/Кадр з відео YouTube-канала ТСН

Чия помилка вбила двох пасажирів на зупинці біля метро "Героїв Дніпра"

Водії маршруток та тролейбуса прокоментували свої дії під час трагічного наїзду на сімейну пару на зупинці біля станції метро "Героїв Дніпра" у Києві. Обидва загинули під колесами маршрутки. Тролейбус зупинився на другій полосі, а люди, що з нього виходили, опинилися під колесами автобусів на першій полосі. Про це повідомляє ТСН.

За водія тролейбуса вступаються керівники депо, бо через маршрутки він не зміг виїхати на першу полосу до зупинки. Першим свою версію озвучив керівник маршруту 402 Петро Павленко. За його словами, маршрутка стояла на зупинці, на другу смугу підїхав тролейбус висадити пасажирів, а на людей наїхав інший "Богдан" – з 464-го маршруту.

"Стояв "Богдан" на вигрузці, відчув поштовх у машину. Він вийшов, подивився – ДТП ніби незначна. Тому водію каже: ну що там? Та все нормально. Він розвернувся, закрив двері та поїхав", - каже Павленко.

Відео: Смертельне ДТП з маршруткою у Києві (ТСН)

Очевидці також кажуть, що водій другого "Богдана" підїжджав на зупинку на чималій швидкості: "Тролейбус зупиняється, люди виходять – а цей летить і все". Сам Сергій Шевельов, якого затримала поліція, пояснив, що стояв на зупинці ще до того, як під’їхав тролейбус. Із маршрутки теж виходили пасажири.

"Попереду стояв автобус. Я став, чекав, поки він від’їде. Мені здається, що він здав задній ход. Я висадив людей і стояв. Рухатись вперед я не міг ніяк", - каже він.

Шевельов озвучив свою версію: водій іншого автобуса почав здавати назад, подати будь-який сигнал Сергій нібито не встиг, вибіг на вулицю та почав допомагати людям, а шофер 402-ї, що скотився назад, поїхав геть. Його знайшли на іншому кінці району.

"Це потім його вже знайшли. А чого він навіть не вийшов подивитися, що в нього позаду твориться, я не знаю", - каже водій 464-го маршруту.

"Залишається слідству встановити, хто все ж таки із цих двох маршруток рухався – чи та, що скотилася, чи та, що підї’жджала", - прокоментував ДТП юрист Ярослав Куц.

Нагадаємо, що поліція повідомила нові деталі про трагічну аварію у Києві. жертвами ДТП стала сімейна пара. Жінка померла від травм на місці трагедії, її чоловік - у кареті швидкої.