ua en ru

"Знесемо за тиждень": лідер Меджлісу зробив гучну заяву про пам'ятники окупантів в Криму

"Знесемо за тиждень": лідер Меджлісу зробив гучну заяву про пам'ятники окупантів в Криму Фото: Рефат Чубаров (visti.ks.ua)

Що буде, коли Крим повернеться під контроль України

Голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров заявив, що після повернення анексованого Криму всі пам'ятники, встановлені російськими окупантами, будуть знесені. Про це він написав у Facebook.

"У поданні російських окупантів кожне спішно встановлюється ними на кримській землі пам'ятна споруда покликане закріпити злочинно захоплений ними Крим у складі Росії. За відновлення суверенітету України над Кримом всі пам'ятники, споруджені російськими окупантами, будуть знесені протягом одного тижня", - говорить Чубаров.

Лідер кримських татар прокоментував скульптурну композицію, яку встановили росіяни на території Лівадійського двору.

"Російський цар Олександр III, відлитий на одному з уральських заводів, зображений сидячим на зрубі дерева у військовій формі і спирається на меч; позаду нього – горизонтальна рельєфна стела, увінчаний двоголовим орлом", - описав скульптуру Чубаров.

Голова Меджлісу вважає, що відкриття, яке відбулося 18 листопада, було спеціально підігнана під Путіна, "гарячково шукає напередодні президентських виборів нові стимулятори для подальшого обтісування російського народу".

"Знесемо за тиждень": лідер Меджлісу зробив гучну заяву про пам'ятники окупантів в Криму

Скріншот поста облікового запису facebook.com/dogrujol

"У виступі на церемонії відкриття пам'ятника Олександру III кожне слово, сказане Путіним на адресу самодержця, давно покійного, насправді було підібрано з таким наміром, щоб нинішні жителі Росії ототожнювали їх з самим Путіним: "Він завжди глибоко відчував величезну особисту відповідальність за долю країни: боровся за Росію на ратному полі, а ставши главою держави, робив усе для розвитку і зміцнення держави, для того, щоб зберегти її від потрясінь, внутрішніх і зовнішніх загроз", - процитував російського президента він

Чубаров вважає ,що спічрайтерам вдалося увібрати в викладене езоповою мовою одну пропозицію весь "життєвий шлях радянського КДБ-шника, який став на чолі Росії, стрімко падає в безодню імперського минулого".

До речі, у мережі показали декомунізацію по-київськи.