ua en ru

Знесли намет і фотофон: в Чернівцях "любителів солодощів" розбороняла поліція (фото, відео)

Знесли намет і фотофон: в Чернівцях "любителів солодощів" розбороняла поліція (фото, відео) Черга біля 100-кілограмового торта / Кадр з відео YouTube-каналу Світлани Матвієнко

Деякі з гіркотою в голосі відзначили, що торт вафельний

Відео: (youtube.com/Світлана Матвієнко)

6 жовтня на Центральній площі мешканцям Чернівців на честь Дня міста роздавали стокілограмового торт. Безкоштовна роздача торта ледь не закінчилася арештом любителів солодощів, які влаштували колотнечу в черзі ще до офіційного розрізання торта. Про це повідомляє місцеве видання Молодий Буковинець.

За пів години до розрізання у святкового торта утворилася щільна чергу. Найбільше серед охочих поласувати шматочком торта, виявилося пенсіонерів. Люди заздалегідь готували з собою целофанові пакети і займали чергу. Жінки літнього віку не підпускали до торта навіть охочих сфотографувати стокілограмовий торт, мовляв: "Вистачить! Нафотографувались вже!". Зробити знімок не підпускали навіть дітей.

Охочі поласувати святковим тортом, штовхаючи один одного, знесли намет і фотофон. Коли настав момент розрізати торт, люди кинулися навперебій. Деякі з гіркотою в голосі зазначили, що торт вафельний.

Фото: (molbuk.ua)

Через кілька хвилин натовп рознімали представники патрульної поліції. Та й на них люди не рахувалися, тому поліцейським довелося насильно розштовхувати громадян, щоб досягти порядку. На щастя, торт швидко закінчився і всі розійшлися по інших локаціях заходу.

Нагадаємо, що нещодавно були опубліковані фото з цінами в буфеті мерії Києва.

Також ми писали, що в РФ і в окупованому Криму продають російський "Київський торт".

Раніше повідомлялося, що "Київхліб" буде судитися з Roshen через "Київський торт".

Відео: (video.rbc.ua)