ua en ru

Сперечалися 5 днів: кіт на дереві "поставив у глухий кут" комунальників (фото)

Сперечалися 5 днів: кіт на дереві "поставив у глухий кут" комунальників (фото) Фото: рятувальна операція (twitter.com/academ.info)

Весь цей час тварина перебувала без їжі і практично без руху

У білоруському місті Бобруйськ комунальні служби п'ять днів сперечалися, хто має рятувати бездомного кота, який забрався на дерево . Про це повідомляє місцевий портал "Вечірній Бобруйськ".

"Він так і померти може. П'ятий день кіт сидить на дереві і не може злізти. Коли підходиш до дерева і починаєш його звати «кіс-кіс», він нявкає, а злізти у нього не виходить", - сказала місцева мешканка Катерина Печінку.

За її словами, вона набрала комунальників у перший же день, коли побачила тварину на дереві, однак там їй відповіли, що не займаються подібною роботою і перенаправили в ЖЕК. Тим не менш Катерині відмовили і там.

"Так я, в принципі, сама готова врятувати цього кота, якщо б просто машину для обрізки дерев привезли і підняли люльку", - підкреслила дівчина.

Слід уточнити, що кіт, видерся на дерево біля місцевої автомобільної стоянки на рівень четвертого поверху. Весь цей час він сидів без їжі й практично без руху.

"Врятували" тварину на 6 день проживання на дереві працівники місцевого ЖЕКу.

Відео: Кіт просидів на дереві 5 днів (Youtube.com/Вечерний Бобруйськ)

До речі , в одному зі столичних магазинів волонтери намагалися зловити кота, який "оселився" за морозилкою. Про це повідомляє Команда порятунку тварин. На думку активістів, "пухнастий лиходій" забрався туди, щоб "дегустувати провіант".