Спортсмена з РФ дискваліфікували за футболку із зображенням Путіна

Спортсмена з РФ дискваліфікували за футболку із зображенням Путіна Фото: Володимир Балынец (instagram.com/sakhaday)

Чемпіон з пауерліфтингу прокоментував рішення міжнародної федерації

Через футболку з зображенням президента РФ Володимира Путіна Міжнародна федерація пауерліфтингу (IPF) дискваліфікувала російського спортсмена Володимира Балинця.

Спортсмен продемонстрував обличчя Путіна під час церемонії нагородження, у серпні, на чемпіонаті Європи з класичного жиму в Фінляндії. Зійшовши на п'єдестал, Балинець, який здобув на турнірі перемогу, розстебнув куртку і показав футболку з Путіним на грудях.

"Я не шкодую про те, що зробив. Це моя традиція, а традиції треба берегти і шанувати. Як вважав за потрібне, так і зробив", - сказав 32-річний Балинець, передає SakhaLife.

Таким вчинком він порушив статтю регламенту IPF, яка забороняє демонстрацію політичних і релігійних символів. У зв'язку з цим було прийнято рішення відсторонити Балинця від міжнародних змагань до кінця 2017 року.

Варто зазначити, що 32-річний Володимир Балинець - багаторазовий чемпіон Росії з пауерліфтингу серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. У 2012 році він завоював срібну медаль Паралімпійських ігор у Лондоні, а через два роки став бронзовим призером чемпіонату світу з жиму лежачи у ваговій категорії до 49 кілограмів.

Відео: Балынец (YouTube/НВК Саха)

До речі, відомий журналіст показав агітаційний плакат в Німеччині.