ua en ru

Спровокували тварини? В окупованому Криму оголосили карантин

Спровокували тварини? В окупованому Криму оголосили карантин Колаж РБК-Україна

У Криму виявили небезпечне захворювання у тварин

У східній частині окупованого Криму виявили небезпечне захворювання і оголосили карантин. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Причиною для карантину стали спалахи сказу у шакалів. На території мисливського угіддя "Мисовська" в Ленінському районі півострова, де регулярно відстрілюють шакалів, було виявлено тварин зі сказом.

Фахівці відзначають, що найбільш неблагополучною територією визнаний радіус в 2 кілометри біля села Азовське.

У період карантину заборонено торгівлю тваринами, їх вивезення з цієї території, проведення виставок, а також будь-які заходи з собаками.

Сказ – це небезпечне інфекційне захворювання, яке вражає нервову систему. При попаданні в організм вірус викликає специфічний енцефаліт (запалення мозку у тварин і людей). Передається цей вірус разом з укусом хворої тварини і його слиною.

Якщо вчасно не розпізнати захворювання, то можуть виникнути серйозні ураження організму і летальний результат. Джерелом захворювання можуть стати лисиці, єнотовидні собаки, вовки, щури, шакали і домашні коти чи собаки.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що жителі окупованого Криму страждають від епідемії серйозного захворювання, а окупанти звинувачують у всьому Україну.

А також розповідали про те, що у Криму назріла нова проблема, яку створило будівництво Керченського мосту.