Став кращим: український баскетболіст продовжує встановлювати рекорди в США

Став кращим: український баскетболіст продовжує встановлювати рекорди в США Фото: Богдан Близнюк (basket-planet.com)

Богдан Близнюк допоміг команді здобути перемогу у складному матчі

Український баскетболіст Богдан Близнюк став кращим в матчі Національної баскетбольної студентської ліги США. Нападник університетської команди "Східний Вашингтон" допоміг своїй команді здобути перемогу в овертаймі над "Морхед Стейт".

Таким чином, 22-річний уродженець Луцька встановив персональний рекорд в NCAA, передає "Обозреватель".

Богдан БлизнюкФото: Богдан Близнюк (obozrevatel.com)

На майданчику Близнюк провів 40 хвилин. За цей час 22-річний баскетболіст набрав 34 очки (12/16 двоочковим, 1/3 триочкових, 7/10 штрафних), зробив 2 підбору (один під чужим щитом) і віддав 5 результативних передач.

Також український спортсмен зробив 5 втрат і два фоли.

Дотиснути суперника "Вашингтон" зумів в овертаймі з рахунком 88:86 (47:38, 30:39, 11:9).

Раніше український баскетболіст став кращим гравцем тижня в США.