ru ua

Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)

Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео) Фото facebook.com-1.zt.ua

Хлопець у квітні мав повернутися з зони АТО і планував одружитися

Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО Сергія Ковнацького з міста Пулини Житомирської області. Про це передає місцеве видання zhitomir.info.

Боєць житомирської 95-ї бригади Сергій Ковнацький загинув 25 березня в зоні АТО від кулі ворожого снайпера.

"Сергій підписав контракт 28 квітня 2016 року, майже 2 роки служив за контрактом, о 9-20 в неділю 25-го числа загинув від ворожого пострілу снайпера", - розповів військовий комісар Пулинського районного військового комісаріату Віктор Тичина.

Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)

Фото: Похорон героя (zhitomir.info)

Потрапивши у зону АТО, Сергій 4 місяці приховував це від сім’ї, розповідав, що несе службу на полігоні в Миколаєві. Мама бійця розповідає, що місяць тому він без попередження приїхав додому у відпустку, влаштувавши сюрприз усій родині. Наприкінці квітня його знову чекали вдома.

Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)

Фото: Похорон героя (zhitomir.info)

"Прийшли до хати. Постукали у вікно, я як глянула, що тут купа військових стоїть, кажу, що з моїм сином? Вони кажуть, ваш син загинув при виконанні службових обов’язків. Я не вірила, я не вірю, я не повірю. Скільки можуть помирати ці діти? У нього контракт 28 квітня мав би закінчитися. Душа болить. Місяць не добув, а 40 хвилин осталося тільки на вишці бути, і його снайпер "зняв". Підбігли всі, але ж ви бачили, де удар, в лоб куля, і вирвало задню частину. Шансів не було. У п’ятницю ми зідзвонилися, він каже: все добре. В суботу він з невісткою в пів одинадцятої вечора балакав. Каже Ліля до нього: "Там стріляють сильно? Він каже: ні, тут не стріляють. І це страшно, бо не знаєш, звідки чекати. І більше ми його не чули. Смерть миттєва. Кажуть його побратими, що він навіть не відчув нічого, що він навіть не зрозумів", - розповіла мама Світлана Ковнацька.

Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)

Фото: Похорон героя (zhitomir.info)

Побратими розповідають: Сергій займався спортом, захоплювався футболом і розповідав їм про наречену.

"Гарний був боєць, гарний товариш. Відповідальний був. Він перевівся до нас з іншого батальйону, хотів в АТО потрапити. Так склалося. У нього дівчина є, він хотів одружитися. У нього контракт повинен був закінчуватися, планував працювати десь поїхати", - розповів товариш по службі Євген Стеблина.

Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)Стали відомі обставини загибелі 22-річного бійця АТО з Житомирської області (відео)

Фото: Похорон героя (zhitomir.info)

Віддати останню шану загиблому прийшли сотні людей. Через усе селище труну бійця несли на руках. З усіма військовими почестями десантника поховали на місцевому цвинтарі. У нього залишилися батьки, брат і сестра, а також наречена, з якою він планував одружитися.

Відео: У Пулинах поховали 22-річного десантника Сергія Ковнацького (youtube.com/Житомир.info Новости Житомира)

Раніше повідомлялося про подробиці з біографії загиблого в зоні АТО бійця з Житомирської області Сергія Ковнацького.