ru ua

Стало відомо ім'я захисника України, який загинув на Донбасі в перший день перемир'я

Стало відомо ім'я захисника України, який загинув на Донбасі в перший день перемир'я Фото: загиблий (колаж РБК-Україна)

Побратими висловлюють співчуття і обіцяють, що бойовики заплатять

У п'ятницю, 30 березня, під час виконання бойового завдання загинув солдат 93 ОМБр Віктор Максимов. Сталося це в перший день т.зв. "Пасхального перемир'я" (мало розпочатися з ї години 30 березня). Про це повідомляє прес-служба бригади в Facebook.

"Сталося це приблизно о 13:00 в п'ятницю, 30 березня в Донецькій області. Солдат Віктор Максимов отримав поранення, не сумісні з життям, в результаті вибуху невідомого пристрою, ймовірно виробництва Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Стало відомо ім'я захисника України, який загинув на Донбасі в перший день перемир'я

Скріншот сторінки facebook.com/93OMBR

Відзначається, що дніпровець Віктор Олександрович Максимов народився 9 травня 1984 року. Брав участь в антитерористичній операції з 2014 року. До війни працював в правоохоронних органах, мав вищу освіту.

У підрозділі, де служив загиблий воїн, згадують Віктора як справжнього чоловіка, людини безстрашної, в той же час доброзичливого і веселого.

Він будував плани на літо, сумував за дружиною і маленькою дочкою.

Стало відомо ім'я захисника України, який загинув на Донбасі в перший день перемир'я

Загиблий Віктор Максимов (фото: facebook.com/93OMBR)

Командування 93-ї окремої механізованої бригади висловлює щирі співчуття дружині Віктора Максимова, його рідним і близьким. А бойові побратими обіцяють, що путінські бойовики заплатять за життя Віктора мінімум в десятикратному розмірі.

Нагадаємо, що всього за 30 березня в зоні АТО зафіксовано понад 30 обстрілів. Є втрати. Так, внаслідок ворожих обстрілів один захисник України отримав поранення. Він доставлений у військовий мобільний госпіталь. Стан здоров'я військовослужбовця - середньої тяжкості. Крім того повідомлялося, що час виконання бойових завдань, в результаті підриву на невідомому вибуховому пристрої, загинув один український військовослужбовець, ще троє отримали поранення. Постраждалі воїни були доставлені в медичні установи, де їм надається вся необхідна кваліфікована медична допомога.

Відзначимо, соціологи з'ясували, що думають українці про війну на Донбасі.

Чи варто розірвати дипвідносини з Росією

А так же, в новому випуску проекту хайп-таксі дивіться: чи варто Україні повністю розірвати дипломатичні відносини з Росією? Як це може позначитися на економічній та інших сферах? Як принципово змінитися ситуація на Донбасі і змінитися чи взагалі?