Майно належить дружині та брату терориста
У мережі дізналися, що сім'я глави самопроголошеної "ЛНР" Ігоря Плотницького володіє земельною ділянкою в тимчасово окупованому бойовиками Луганську. Про це передає видання "Слово і діло".
Земля належить дружині Ларисі Плотницькій. За даними Єдиного реєстру нерухомого майна, прав на нерухомість також володіє молодший брат лідера терористів Михайло Плотницький (між братами різниця в 12 років).
Скріншот сайту (slovoidilo.ua)
Згідно з офіційною інформацією реєстру, сім'я Плотнтницьких має тільки одну земельну ділянку площею 0,0005 га. Враховуючи те, що цільовим призначенням зазначене "використання під житло і комерції", швидше за все, десь допущена помилка: 0,05 сотки - це занадто мало для будівництва будинку або навіть магазину.
Скріншот сайту (slovoidilo.ua)
Деякі ЗМІ нещодавно повідомляли, що молодший брат Ігоря Плотницького живе в Києві. Чоловік нібито перевіз до себе в столицю з селища міського типу Кельменці Чернівецької області батьки - Венедикта Петровича (1939 року народження) і Ольга Антонівна (1940 року народження).
У той же час, російської версії сайту wikipedia вказується інформація про те, що В серпні 2014 року батьки виїхали з селища міського типу Кельменці в Росію. Жили в Воронежі (мікрорайон Підгірне), де у вересні 2016 отруїлися грибами, після чого померли в московському Інституті швидкої допомоги імені Скліфосовського.
Також повідомлялося, що бабуся терориста Плотницького - Ніна Павлівна Плотницька (1920-2015), останні роки жила в будинку престарілих.
Нагадаємо, що спроба зробити переворот у Луганську відбулася 21 листопада. Причиною став конфлікт між ватажком ЛНР Ігорем Плотницьким і "міністром внутрішніх справ" самопроголошеної республіки Ігорем Корнетом.
Близько полудня 21 листопада центр Луганська оточили невідомі в камуфляжі. Вони заявили, що діють за наказом міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета. Весь день центральні вулиці були заблоковані, а до будівлі "міністерства" підігнали бронетраспортери.
До вечора стало відомо, що на територію "Луганської народної республіки" увійшло кілька десятків одиниць військової техніки. Жителі Луганська зі своїх вікон спостерігали колону транспорту, які рухалися вулицями одного з мікрорайонів.