ua en ru

Стало відомо, як покарали вчительку із Закарпаття

Стало відомо, як покарали вчительку із Закарпаття Вчителька із Закарпаття. Кадр з відео (YouTube СТБ)

Молодий педагог намалювала на лобі дитини погану відмітку

Вчительку з Виноградово Закарпатської області, яка публічно принизила ученицю, намалювавши на її обличчі погану відмітку, звільнили з роботи. Про це повідомляють "Закарпатські новини".

У школі казали, що вчителька математики, 25-річна Вікторія Пенцкофер на хорошому рахунку і претензій до неї ніколи не було.

Після заяви батьків постраждалої дівчинки в школі провели внутрішнє розслідування і вчителька отримала догану.

Але батьки дитини залишилися незадоволені таким рішенням і звернулися в поліцію. Вчителька в поясненнях намагалася звести все до жарту і сказала, що вона нічого проти дитини не мала.

Крім того, Вікторія Пенцкофер зізналася, що робить таке не вперше і діти в подібних ситуаціях сприймали такі речі, як жартівливу гру.

"У мене таке вже було. Це все гра. Була ситуація, коли хлопчики забували щоденник і я ставила їм оцінки на лобі", - розповіла вчителька.

Зараз з жінкою працюють юристи, які готові її захищати в суді.

Нагадаємо, у Закарпатській школі стався кричущий ицидент. Вчителька математики публічно принизила ученицю п'ятого класу, за те, що та забула на урок щоденник.

Педагог при всіх дітях намалювала на лобі червоною ручкою у дівчинки оцінку "3". Сама вчителька все зводить на жарт. Вона каже, що нічого такого не хотіла. Також вона розповіла, що робить це не вперше, і до цього моменту діти сприймали це в жарт.

Однак батьки дівчинки Анабелли іншої думки і вважають, що педагога потрібно звільнити.

"Мені було погано і образливо", - розповіла Анабелла. Сім'я дівчинки - люди з інвалідністю, але тим не менше, кажуть, такого приниження ще не відчували. Їм дуже прикро, що над їхньою дитиною так познущалися.

До речі, найкраща українська вчителька 2017 року після скандалу пояснила, чому поїхала з країни.