ua en ru

З’ясовано, чим володіє відомий волонтер Ліпіріді

З’ясовано, чим володіє відомий волонтер Ліпіріді Колаж РБК-Україна

Волонтер нещодавно опинився у центрі скандалу через статус учасника бойових дій

Стало відомо, чим володіє столичний волонтер, голова Всеукраїнського центру допомоги учасникам АТО Олексій Ліпіріді, навколо якого розгорівся скандал через отримання статусу учасника бойових дій. Про це повідомляє "Слово і Діло".

Нагадаємо, один з учасників АТО оприлюднив на своїй сторінці в Facebook повідомлення про те, що відомий волонтер, голова Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України Олексій Ліпіріді отримав статус учасника бойових дій. При цьому волонтер, який активно допомагав військовим, безпосередньої участі в бойових діях не брав.

АТОшник також оприлюднив скан документа УБД, що належить Олексію Ліпіріді.

Згідно з даними Єдиного реєстру нерухомого майна, Ліпіріді має трикімнатну квартиру в Святошинському районі Києва. Житло розташоване на вул. Олевській у 22-поверховій новобудові. Площа квартири – 113,8 кв. м.

З’ясовано, чим володіє відомий волонтер Ліпіріді

Фото: Чим володіє волонтер (twitter.com/slovoidilo)

Відзначається, що будинок вважається проблемним. На численних сайтах продажу нерухомості користувачі скаржаться на жахливу звукоізоляцію та віддаленість від транспорту (вул. Олевська, по суті, є околицею столиці).

За даними видання, ціна аналогічної за метражем квартири без ремонту становить 70 тис. дол. або близько 1,9 млн грн (за курсом НБУ на 20.11.2017 року 26,49 грн за $1).

При цьому ця квартира - єдина нерухомість Ліпіріді в Україні. Житло було зареєстроване ще до початку бойових дій – узимку 2014 року.

До речі, дружина генпрокурора Луценка володіє квартирою на Печерську за 17 млн гривень.

Народний депутат Ірина Луценко володіє елітною нерухомістю в центрі Києва.

Згідно з даними Єдиного реєстру нерухомого майна, житло Ірини Луценко знаходиться на вул. Старонаводницька. Площа квартири - 181 кв. м.

За інформацією порталів продажу нерухомості, квадратний метр у будинку родини Луценка коштує близько 3,5 тис. доларів. Таким чином, квартира нардепа потягне на 633,5 тис. доларів або на 16,9 млн гривень за актуальним на 17 листопада 2017 року курсом 26,7 грн за долар. Повідомляється, що це житло нардеп внесла в дані свіжої декларації. У документі зазначено, що на момент придбання квартира коштувала 6,3 млн гривень.