ua en ru

Столичне ноу-хау: ремонт на даху будинку привів до руйнувань у сусідів

Столичне ноу-хау: ремонт на даху будинку привів до руйнувань у сусідів Колаж РБК-Україна

В будинок приходила перевірка, але повідомила, що нічого зробити не може

Мешканець одного з будинків у центрі столиці вирішив зробити ремонт на даху та прибудову. Але в результаті у сусідів на верхніх поверхах з'явилися тріщини на стелі і стінах. Про це розповів Клим Братковський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Інцидент стався в центрі столиці, на вулиці Антоновича, 17А. У будинку, який вважається пам'яткою архітектури, власник квартири №12 вирішив розібрати дах і зробити там додаткову надбудову. При цьому на час ремонтних робіт він накрив частину розібраного даху плівкою.

Столичне ноу-хау: ремонт на даху будинку привів до руйнувань у сусідів

Фото: facebook.com/klimetin

В результаті таких ремонтних робіт, у власника квартири №10 почалися проблеми з житлом. У нього з'явилися тріщини на стінах і стелі, а також рясні патьоки по стінах.

З'ясувалося, що залучити горе-будівельника за законом неможливо, так як квартира №12 знаходиться на мансардному поверсі. Потрапити в цю квартиру неможливо навіть перевіряючим.

"Дім на вул. Антоновича, 17А, пам'ятник архітектури, власник квартири № 12 розібрав дах і накрив плівкою, після чого сусід знизу з квартири №10 отримав не тільки тріщини на стінах і стелі, але і рясні патьоки і нічого зробити з цим не може, так як не працює закон. ЖЕУ повідомив, що знає про цю проблему, але нічого зробити не може", - написав Братковський і опублікував скріншоти обстеження будинку перевіряючими службами.

Фото: facebook.com/klimetin

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мосту через Дніпро дали невтішний прогноз.

А також розповідали про те, що біля Керченського мосту виявили аварійні споруди.