ru ua

Біля Керченського мосту виявили аварійні споруди

Біля Керченського мосту виявили аварійні споруди Фортеця Керч (фото з відкритих джерел)

Окупанти вирішили терміново знести об'єкти

В тимчасово окупованому РФ Криму біля Керченського мосту, якому загрожує швидке обвалення, були виявлені аварійні споруди. Як передає місцевий ресурс "Керч" у неділю, 17 феравраля, ці господарські будівлі розташовані у береговій зоні на мисі Білому на території фортеці Керч.

Зазначається, що ці склади обстежили, після чого "міністр культури РК" Аріна Новосельська прийняла рішення про їх списання і термінове знесення. Окупанти стверджують, що будівлі не є об'єктами культурного значення.

Також повідомляється, що підрядників повідомили про те, що роботи по знесенню фактично проходитимуть в безпосередній близькості до унікальних об'єктів археологічної спадщини. У той же час, з руйнуванням будівель просять не зволікати.

Біля Керченського мосту виявили аварійні споруди

Фото: google.com.ua/maps

Керченська фортеця була побудована в 19 столітті на мисі Ак-Бурун на березі Керченської протоки у найвужчій його частині. За часів СРСР на території фортеці розміщувалися військові склади з майном і боєприпасами Чорноморського флоту і розташовувався дисциплінарний батальйон ЧФ.

Фортеця є пам'яткою культурної спадщини України національного значення.

Додамо, що досі деякі підземелля фортеці мало досліджені.

Як повідомлялося раніше, нещодавно в мережі показали фото з будівництва залізної дороги, яка буде проходити по побудованому окупантами Кримському мосту. На кадрах чітко видно нестикування в плитах, які укладають будівельники.

Також ми писали про те, що в окупованому Криму можлива нова екологічна катастрофа - в селі Перекоп, яке знаходиться недалеко від заводу "Кримський Титан" знову з'явився неприємний запах.

Нагадаємо, в Керчі була знищена частина дамби сховища відходів, і тепер весь бруд йде в море. Из-за прямої промивки піску в Плавнях Нижньо-Чурбашенского хвостосховища слив іде на канал, які з'єднаний з морем, і весь бруд від цього йде прямо на міські пляжі.