ru ua

Страшна правда: В Житомирі в могилі військового знайшли останки двох його побратимів

Страшна правда: В Житомирі в могилі військового знайшли останки двох його побратимів Фото: Могила бійців АТО (mil.gov.ua)

Мати загиблого Абрамовича переконана, що аналогічних чимало поховань

Мама Артема Абрамовича, командира танкового екіпажу, до останнього сподівалася, що її син живий. 3 жовтня 2014 рятувальникам вдалося знайти останки тіла старшого лейтенанта Абрамовича. Про це повідомляє CK1.

Після судово-медичних експертиз, які провели запорізькі медики, фрагменти тіла поховали. Вже після похорону мати загиблого початку детально вивчати висновки судмедекспертів. У документах не було належного опису речових доказів. Тим часом тривали пошуки ще одного бійця танкового екіпажу - Ярослава Антонюка. Першими на місце загибелі екіпажу прибутку пошукові групи.

"Я почала вивчати ці документи. Я розумію, що щось не сходиться", - розповіла мати Артема Абрамовича.

Вони і направили залишки на експертизу в Запоріжжі. Тіла не ідентифікували належним чином, тому що судмедексперти не могли розрізнити залишки кількох загиблих. Спеціаліст нарікає, що працівники моргу останки тіл з мішків не перевіряли.Таким чином в одній могилі виявилися частини тіла не тільки Артема Абрамовича, але і двох братів.

Відео: Мати загиблого дізналася страшну правду (YouTube/CK1)

Експерти кажуть, що тільки з 30 бригади ще чотири тіла загиблих бійців не можна ідентифікувати. Ці воїни загинули в 2014-му, тобто три роки тому. Останні три роки вролонтеры шукали залишки третього загиблого члена танкового екіпажу. Нарешті, вирішили провести ексгумацію останків Артема Абрамовича.

В могилі знайшли частини тіл всіх трьох членів танкового екіпажу — Артема Абрамовича, Ярослава Антонюка та Петра Барбуха.

"Артема вивезли в двох мішках. Ще в одному мішку було евакуйовано тіло другого члена екіпажа — Петра Барбуха. Але в пошуку залишався третій член екіпажу — Ярослав Антонюк. І ми не припиняли пошуки Ярослава, поки не була перевірена остання версія. Коли вже ніде було шукати, зрозуміли, що він також, швидше за все, загинув, і знаходиться там, де Артем, а можливо, і Петя", — розповіла експерт відділу пошуку та звільнення полонених ВСУ Ірина Баданова.

У планах матері вбитого Артема Абрамовича ініціювати подібні розслідування, через те, що вона впевнена, що таких поховань ще чимало.

Нагадаємо, що українців до сліз зворушила історія про 91-річному патріоті.